Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

Video fake ...

Yeni iphone da Home tusu yok iptal ettiler

islemci hayvan gibi video ve resim cok iyi olacak filan
ve en guzeli A6 islemci... olcak

http://cdn.macrumors.com/article-new/2012/07/NewImage34.png

Home tuşunu neden kaldırmak istesin adamlar? Ve sen kaldırıldığına nasıl inandın hayret.

Ekran kalitesi biraz daha iyi olacak 4s'ten, touch sensör layer'ı çıkarıp ekranın içine gömmüşler, o yüzden biraz daha ince ön panel falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Android gibi degil. Steve abi ne kapatacaaniz 3g yi telefonu adam gibi kullanın dediği için bu ayarlar için kısa yol koymamış. Her seferinde ayarlara falan giriyorsun. Bir de 3g olmadıktan sonra bu telefonların bir anlamı yok ki.

Bakalım belki ios 6 ile gelir kısa yol bunun için. Boyle her gece şarja taktiğin gün icinde şarjını bitirdiğin bir alet durumunda su an.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda BB'den başka smartphone kullanmamış biri olarak iPhone'u iphone yapan ne? donanım falan değil cünkü sürekli takip ediyorum donanımı piyasadaki diğer ürünlerle eşdeğer. çözünürlük ve siri saçmalıklarını bir kenara bırakırsak sanırım iOS ve uygulama fazlalığı kurtarıyor aleti. yanılıyor muyum?

yakında bir akıllı telefon alacağım, büyük ihtimal iphone olmayacak ama merak ediyorum o yüzden soruyorum. daha çok merak ettiğim şeyse bu apple'ın çok süper überistik bir telefon olduğu algısı ne zaman kırılacak. WP8 geliyor, başarılı olacağına inanıyor musunuz yoksa bir ms fail'i mi olacak yine? apple'da olup Windows Phone'da ya da android de olmayan ne var?
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

WP8 geliyor, başarılı olacağına inanıyor musunuz yoksa bir ms fail'i mi olacak yine? apple'da olup Windows Phone'da ya da android de olmayan ne var?

wp8 piyasını baya takip ediyorum ben samsung-htc-nokia falan yeni modellerini duyurdu hep güzel görünüyorlar ama çıkışı kasım başları falan olacak o zamana kadar sıkılabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...