Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mağazalarda Çalışma Şartları

ugri28

Öne çıkan mesajlar

MErhaba,arkadaşlar daha dün işe başladım D's damatda bugün gitmedim bıraktım yani şartlar iyiydi primler filan 1'i geçik maaş filan daha önce gsstore'da 2.5 sene çalıştım spordan klasik giyim olmaz dedim olmayacak dedim gitmedim hiç içimden gelmiyordu yau 60 saat çalışcaktım eve de uzak sabah 9da çık akşam 11de gel şöyle şartları daha iyi olan ama daha az çalışılan spor giyim tarzı yerler yok mu ben ne yapmalıyım psikolojim bozuldu arkadaşlar yaa :( yada bekliyim ramazandan sonra mı gireyim ?? part time görüştüm daha önce zara gap filan yemedi aramadılar :( tecrübemde var ama ne yapayım sizce ben ??
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir mağazacılık yapan biri olarak ds damatı bırakmak ile iyi etmişsin.çalışma saatleri açısından mağazacılıktan bir şey bekleme sürekli 8 saat çalışacak yer zor bulursun! bulsan da asgari ücrettenf azla vermez.zaten biliyorsundur millet hafta sonu tatil yaparken(en azından pazarları) sen çalışacaksın ,hemde en yogun günlerin olacak hafta sonları!hadi yükseldin diyelim.hiç bir şey degişmeyecek,üstüne binen daha çok olacak sende o stres ile altındakilere bineceksin vs..

kısacası yaşın kaç bilmiyorum ama daha 25 ine falan gelmediysen bırak mağazacılık sektörünü!zaten yapsan yapsan 35 ine kadar yaparsın bu işi! ondan sonra yerine çıtır dinamik birini bulurlar :) bu sektör böyledir.kaç kurtar kendini lol:D
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla alakaszı biraz ama altınyıldıza girdim takım bakıyorum. Adam güzel ce giydirdi ve sonra baktım hoşuma gitmedi ve ben düşüneyim dedim. Adam da o kadar başında oyalandım hatta şu müşteriye ben bakacaktım arkadaş baktı ben sana baktığım için deyince şöyle bi kaldım

Dedim ki sana alacağım sözü veren mi oldu. Şikayet edecektim ama neyse ekmek parası kazanıyor diye birşey yapmak istemedim. o gün bu gündür altın yıldıza girmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana da önerim orada ben olsam çalışmak istemem. ASkerliği istanbulda yaptım. Terör korkusu nedir bilmedim ama ilkbaharın bi pazar günü millet gezerken ben nöbet tutuyordum ne koymuştu bana. Hobi niyetine belki olur ama asıl paranı kazandığın iş olarak ben tasvip etmiyorum. Hiltona girmeyi denedin mi? Neden se aklıma o geldi
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Konuyla alakaszı biraz ama altınyıldıza girdim takım bakıyorum. Adam güzel ce giydirdi ve sonra baktım hoşuma gitmedi ve ben düşüneyim dedim. Adam da o kadar başında oyalandım hatta şu müşteriye ben bakacaktım arkadaş baktı ben sana baktığım için deyince şöyle bi kaldım

Dedim ki sana alacağım sözü veren mi oldu. Şikayet edecektim ama neyse ekmek parası kazanıyor diye birşey yapmak istemedim. o gün bu gündür altın yıldıza girmem.

Etseydin şikayet keşke

Köpek gibi çalışacak tabi işi ne , beğenmiyorsa başka iş yapsın.

Uyuz oluyorum işini yapmayan , beğenmeyen insanlara , silah zoruyla yapıyorlar sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

ise baladiktan sonra hic haber maber vermeden gitmeyerek birakan her girdigi isten bayip cikan adamdan cacik olmaz. iyi bir isverenin ve magazanin zaten ise alacagi adam degildir boylesi.

Ben haber verdim gittim istifamı verdim 3 sene mağazacılık yaptım siz burada klavye delikanlılığı yaparken ben gece 3lere 4lere çalıştım! hayır bilmeden artislik yapmak niye anlamıyorum!!
Sosyal ağlarda paylaş

ugri28 said:

Rewendor said:

ise baladiktan sonra hic haber maber vermeden gitmeyerek birakan her girdigi isten bayip cikan adamdan cacik olmaz. iyi bir isverenin ve magazanin zaten ise alacagi adam degildir boylesi.

Ben haber verdim gittim istifamı verdim 3 sene mağazacılık yaptım siz burada klavye delikanlılığı yaparken ben gece 3lere 4lere çalıştım! hayır bilmeden artislik yapmak niye anlamıyorum!!

yanlız adam haklı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ugri28 said:

Rewendor said:

Sen gece 3lere 4lere kadar calisirken burdakilerin eli armut toplamadi, dirsek curutenler, yurtdisinda okuyanlar, ciddi firmalarda calisan uyeler var burada. Bilmeden artislik niye bizde anlayamadik, yorungeye dogru iyi yolculuklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...