Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ağustos Stress Test

samaella

Öne çıkan mesajlar

Yanlız o yolladığın site minimum system requirement'lara göre evet yada hayır diyor.
Çalıştırabilmekle oynayabilmek arasında fark var. Ben arkadaşımda Diablo oynayabiliyim diye Laptop'ı götürdüm. Oda çalıştırdı. Ama oyun oynayamadım.

Tahminimce (Boş atıp tutmiyim ama)

Quest yaparsın
Eğlencesine Bg atarsın
WvWvW kasar
Competetive oynayamassın
Sosyal ağlarda paylaş

Grast sendeki laptop çok kötü sanırım ki d3 çok yüksek bir sistem gerektirmiyor bende ki sistemle rahat oynamam lazım ama bakalım

Bu arada dün bakim gw2 streamlerine nasıl oyun diye cidden çok eğlenceli gözüküyor wow gibi salak bir kartel oyundan sonra hatta çok eğlenceli önceden şüphelerim vardı şimdi karar verdim oynayacam =)

Bu arada oyunda görüdüğüm tek problem ırkların 2hd silahları tutma şekli koşarken filan cidden asya tarzı bir mmo gibi olmuş keşke değiştirseler hayatta öle bir tarz ile oynamam galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Yanlız o yolladığın site minimum system requirement'lara göre evet yada hayır diyor.
Çalıştırabilmekle oynayabilmek arasında fark var. Ben arkadaşımda Diablo oynayabiliyim diye Laptop'ı götürdüm. Oda çalıştırdı. Ama oyun oynayamadım.

Tahminimce (Boş atıp tutmiyim ama)

Quest yaparsın
Eğlencesine Bg atarsın
WvWvW kasar
Competetive oynayamassın

Competetive neden ? Kalabalık olduğundan mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

@Linderoth 3 sene önce iyi bir laptoptu ama şu an evet kötü =) Orda anlatmak istediğim olay minimum gereksinimler her zaman oyunu oynayabiliceksin anlamına gelmiyor demekti.

@Roqq

Competetive zor dememin sebebi. Öncelikle herhangi bir MMO'yu laptop ile competetive oynaman zor. Bu dediğim olay bilgisayarının kalitesiyle ilgili bir yorum değil. reaksiyon vermende oyunu okumanda zorlaşıyor. Yanlış anlama yıllarca Laptopta oyun oynamış biri olarak söylüyorum bunu hatta yıllarca laptopun faydalarını arkadaş grubuma anlatmaya çalışan biri olarakta söylüyorum. Bu fikrim ne zaman değişti diye sorarsan. 2200 gibi bir ratinglerde dolandık bikaç sezon WoW'da hatta ordaki savunmamın geneli "kimse kolay kolay bu ratinglere çıkamıyorken ben çıkıyorum"du ancak bilgisayar topladığım sezon Gladiator olduk. (PvP olarak diyorum)

Anlık reaksiyonların geride kalmakla beraber, yine anlık olarak bilgisayarının kasması sinir bozucu boyutlara taşıyabilir. Kalabalıktan ziyade FPS'nin Questing dışında en yüksek olacağı yer zaten tournament alanları. Ben sadece yüksek verim almanın bir laptop ile mümkün olacağına inanmıyorum.

Ama benim orda anlatmak istediğim her nekadar öyle gözüksede senin sistemine yönelik birşey değildi. Ben detaya baktığımda öyle görüyorum kendi düşüncem (27-28 yaşından sonra bir insanın competetive olarak başarılı olabileceğinede çok inanan bir insan değilim bu oyunda benim muhtemelen son hedefimi yüksek tutabileceğim oyunum olacak) (Elbet vardır)

Neyse fazla uzattım sadete geliyim, ben bir laptoptan üst düzey verim alınabileceğine inanmıyorum. Senin laptopun için geçerlimidir bilmiyorum ama elbet çalıştıran oynatan laptoplarda vardır dünya üzerinde fakat minimum sistem gereksinimlerine göre değerlendirme dene derim bi şekilde. Competetive görüşüm biraz fazla detaycı benim takma söylediklerimi.
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

arkadaşlar şu sisteme benzer pc ile betaya katılan oldumu fps ve optimizasyon ne durumda ?

amd x4 3.2 ghz
4 gb ddr3 ram
1gb geforce gts450
win7 64 bit
19 ekran çözünürlük 1440 900

yeter. çünkü bende aynı sistemin 8gm ramlisi ile oynayacağım. ben oynayacağım için yetmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2 or better

You Have: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz

PASS Click here for the latest CPU drivers.

CPU Speed

Minimum: Info

You Have: 2.5 GHz

RAM

Minimum: 2 GB

You Have: 4.1 GB

PASS

OS

Minimum: Windows XP Service Pack 2 or better

You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

PASS Click here for the latest Windows drivers.

Video Card

Minimum: NVIDIA GeForce 7800, ATI Radeon X1800, Intel HD 3000 or better (256 MB of video RAM and shader model 3.0 or better)

You Have: ATI Mobility Radeon HD 4650

PASS Click here for the latest Video drivers.

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required

You Have

Pixel Shader version

3.0

4.1

Vertex Shader version

3.0

4.1

Dedicated Video RAM

256 MB

1.0 GB

Sound Card

Minimum: Yes

You Have: Y??ksek Tan??ml?? Ses Ayg??t??

PASS Click here for the latest Sound Card drivers.

Free Disk Space

Minimum: 25 GB

You Have: 185.2 GB

bende bu alet var su anda kadar wow ve diabloyu sorun cıkarmadan oynadım low da oynasam sanırım fazla bır sorun cıkaracagını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...