Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Suriye’deki gibi kendi şehrini bombalamaya ya da PKK ’lılarla sokak sokak çatışmaya girmeye’ zorlayacağını...

Feamer

Öne çıkan mesajlar

yeni nesil öldürülen bebekleri, öğretmenleri falan bilmiyor heralde. er öldürmüyolarmış sdf

bir de yok ırak izin vermiyor ondan operasyon yapamıyoruz falan deniyo. o ne yahu? sen girip kandilin altını üstüne getirsen ırak ne yapıcak?

amaç bitirmek olsa bitirilir. zamanında pamukoglu anasını ağlatmadı mı teroristlerin? sonra geri çektiler adamı. pkkya da kendini toplaması için zaman verdiler resmen.
önce devletin başına pkkyı kullanarak alıcagı oyları, ordan kazanacagı paraları elinin tersiyle itecek insanların gelmesi lazım. oyle birsey de yok. gg
Sosyal ağlarda paylaş

acıdıklarından filan değil. her gördüğün yerde er vuramazsın, savaş çıkar o zaman. stratejik eylem peşinde adamlar. her gördükleri eri vursalar o zaman ordu da kandile girer. adamlar onu istemiyor. aynı durum bizim orduda da var her gördükleri peşmergenin peşine düşmüyolar, hepsine vur emri gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız iş çatışmayla kalmıyor, bildiğin pkk taraftarları ve pkk medyası ağız birliği etmişcesine Şemdinli'yi PKK'nın ele geçirdiği, köylerin boşaltıldığı, sivil hasarların olduğuna dair haberler yapıyorlar. Resmen organize herşey. Allah, orada şerefsiz teröristlerle çatışan askerimize sabır, güç kuvvet versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye sınırını geçmeye çalışan ve onlara yardım etmeye çalışan türklere suriye ordusu ateş açmış.malum şahıs gelip ö.s.o teröristleri yapmıştır der.

http://www.medyataraf.com/Suriyeden-Turkiyeye-Topraklarina-Ates-Acildi.html

ayrıca 44 bin kişi suriyeden türkiyeye sığınmış,herşey güllük gülistanlık,tatile geliyor herifler yau

http://www.medyataraf.com/Toplam-44-bin-38-Suriyeli-Turkiyeye-Kacti.html
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ulan zorla suriye ile savasa sokucaklar, kamuoyu hazirliyor herifler

isin icinde "kurt" ve "pkk" olmasa LAN BIZIM SURIYEDE ISIMIZ NE? tepkisini alicaklardi, cok guzel kilifini buldular

tutmayin kucuk enisteyi modunda direk davutoglu

pkk ile de anlaşmışlar bu arada, cia'mı anlaştı ? Bizim devlet mi bilinmez ama özgür suriye orudusuna laf etmiyorlar üstüne esad'ı kötülüyorlar.Eskiden direk olarak para akıtılırdı muhaliflere, fon oluşturulurdu, sıcak savaşa amerika kendi girerdi. Şimdi olay tam anlamı ile taşeronlarla bedavadan dönüyor, ne askerin ölüyor, ne de metelik harcanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Coğrafyadaki iç savaş atmosferinden faydalanıp bizim ülkedeki meseleyi de istedikleri noktaya çekmek istiyorlar.
Teröristlerin her zamankinin aksine kaçmayıp sonuna kadar çatışmaları hem kendi tarafına kahraman gözükmek hem de dünyaya bunlar özgürlük savaşçısı dedirtmek istemelerinden. Yangın bombası mı olur, başka bişey mi olur ama bir şekilde bu olayın acil bitirilmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ulan zorla suriye ile savasa sokucaklar, kamuoyu hazirliyor herifler

isin icinde "kurt" ve "pkk" olmasa LAN BIZIM SURIYEDE ISIMIZ NE? tepkisini alicaklardi, cok guzel kilifini buldular

tutmayin kucuk enisteyi modunda direk davutoglu

bana da böyle geldi sürekli gazlıyorlar PKK ayağına milleti sonunda TSK taşeronluk görevini yerine getirirken bir takım insanlar amerikanın ırağa girişini destekleyen redneckler gibi şak şaklayacaklar
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

valla hic bir savas sebepsiz cikmaz.biri hakliysa diger taraf haksiz oldugunu dusunmez.bende istemiyorum insanlarin olmesini ama devlet insana benzer kuyruguna basarsan ya isirir ya hirlar.hirlama safhasini da gecmek uzereyiz....

sen kendi kuyruğuna basıp başkasına hırlıyorsun sorun orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Suriye ye direk bir operasyon olacagına ihtimal vermiyorum.İhtimal olsaydı;jetimiz dusuruldugunde planlanır bi-kac haftaya paldır-kuldur girerdik.
simdi suriye sınırına askeri harekat var,bunun sebebi esed/esad sonrası olusumlara gozdagı vermek amaclı.

dısardan cok gaz veriliyor,gun gibi ortada ama ic dinamiklerin suriyeye dogrudan bir operasyon yapılmasına izin vermeyecektir.
ben bu sureci meclisten gecmeyen Irak teskeresine benzetiyorum ki o zaman abd askerleri bizim sınırımızdan gecip gideceklerdi.simdi kendi askerlerimiz olucak bu cok daha onemli.

Birliklerimiz sınırları gectiklerinde karsılarında kim olacagı belli degil.Muhalifler mi,kurtler mi,turkmenler mi,mevcut hukumet yanlıları mı yoksa abd askerleri mi bilmiyoruz.o yuzden cesaret edemez iktidar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...