Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esnaf tokatlayan Belediye Başkanı

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

http://siyaset.milliyet.com.tr/ak-partili-baskan-dan-esnafa-tokat-/siyaset/siyasetdetay/27.07.2012/1572654/default.htm

said:

Belediye Başkanı Yusuf Bayat da Tekin Erdağ'ın kendisine hakaret ettiğini öne sürerek, şunları söyledi: "Tekin Erdağ, sürekli çevreyi kirletiyor. Zeytin sularını bile konteynere döküyor. Haliyle pis koku oluşuyor. Orası belediyenin önü ve kent meydanı. Arkadaşlarımız bir kaç kez çevreyi kirletmemesi konusunda uyarmış. Uyarıları dikkate almayınca Kabahatler Kanunu'na göre ceza yaşmışlar. Tekin Erdağ da 'Parayı başkan ödesin' deyip, bana hakarette bulunmuş. Zabıta görevlisi arkadaşlarım bana durumu anlatınca markete gittim. Aynı hakareti müşterilerin gözü önünde yapınca, oruç tutmanın da etkisiyle tokat attım. Ben millet tarafından seçilerek gelmiş bir kişiyim. Milletin seçtiği kişiye böyle halkın içinde hakaret olmaz." Hakkında 170 lira para cezası uygulanan Tekin Erdağ'ın, postayla gönderilen ceza makbuzunu da teslim almayıp geri gönderdiği öğrenildi

Kışkırtılmış olma...Var
Dini değerlere saygı...Var
Delikanlılık...Var
Halkın seçtiğini vurgulama...Var

Bu başkan daha uzun süre kalır orada.
Sosyal ağlarda paylaş

if <act.tag.oruc>==1 && <act.tag.secimlegelen> ==1 && <src.tag.oruc>==0 && <src.tag.esnaf>==1
message istersee evini bile yıkar sıkıntı yok.
src.criminal 1
src.tag.malesnaf 1
return 1
elseif <act.tag.oruc>==1 && <act.tag.secimlegelen> ==1 && <src.tag.oruc>==1 && <src.tag.esnaf>==1
message ikiside oruc kafasi biseycik olmaz
return 1
elseif <act.tag.oruc>==0 && <act.tag.secimlegelen> ==1 && <src.tag.oruc>==1 && <src.tag.esnaf>==1
message esnaf yanlis oruc bicimi sergiledigi icin devlet tarafından jaila atıldı.
src.criminal 1
src.kills <eval <src.kills>+10>
src.jail 1
else
message can sıkıntısından delirdiniz
endif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...