Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

peak games

Killer

Öne çıkan mesajlar

gidip harbi bi sağlam sövücem sanırım. bizim okula gelip yok türkiyenin ve ortadoğunun en büyük firmasıyız bık bık konuşuylar. bi staj mailina cevap veremediler.

adamlara ŞU BÖLÜMDE STAJ VAR MI diye soru soruyorum. bilgileriniz alındı gri dönücez diyo. ulan telefon aç sor ne bilgisi. bilgi dediğ de mail adresim dfgkfd

adresleri için mail attım ona da cevap yok. rezalet bi şirket zynga çakması ya.

çalışan tanıdğı varsa öm atsın pls cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Killer said:

ya sabah sabah ayılamadınız heralde abi sdfsdf neyse

Haksızsın abi, şu bölümden stajer alıyor musunuz gibi bir soruya cevap vermek gibi bir sorumlulukları yok adamların. Otomatik cevap gelmiş, sonra bakıp silmişler. Her gelen e-postaya cevap niye yazsınlar? Bir de telefon etsinler diyorsun. Bu ne ego? Kime ne senden?
Sosyal ağlarda paylaş

başka bir email hesabı aç, "oyunlarınzda açık budlum, oyuncunun bilgilerini bu yolla ele geçirebiliyorum" de, sonra gelen cebaya yapıştır senin postayı!!!

o değil şirket zaten ahmet mehmet şirketi değilse o mail'e ne olur ne olmaz cevap atmaları lazımdı. yine de istanbuldaysan git konuş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tr'de çok hızlı büyüyen şirketlerde bu geri dönmelerde sıkıntı olabiliyor. diğer taraftan tabiri caizse çok çok bi cold selling olmuş seninkisi. sıkıntı orada. adamlar hiçbişi istemeden başvurmuşsun falan ya onu diyorum
staj için adam aldıklarına dair bilgi var mı?
belki hiç istemiyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

Adamlar peak games sen kimsin?

hayrola sen kimsin?

mayısta attığım maili bulamadım. bu bölümde stajınız var mı diye atmıştım

1 haziran

Merhabalar,

Game Producer komununda stajla ilgili mail atmıştım, geri dönülmedi. Tekrar
sorma gereği duydum. Eğer öyle bir durum mümkünse bilgilerimi de atayım.
İyi çalışmalar.

2 haziran

Tekrar merhaba,

Daha önce de mailinize bu konuya ilişkin yanıt vererek, talebiniz üzerine bilgilerinizi ilgili departmanlara ilettiğimizi ifade etmiştik. Uygun görülmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

İyi günler, başarılı bir yaşam dileriz,
Saygılarımızla,

16 haziran

İyi günler,

Mesajımın üzerinden 15 gün geçti geri dönmediniz. Durumu tekrar sormak
istedim. "Game Producing" departmanında staj içindi mesajım. İyi çalışmalar
dilerim.

16 haziran

Tekrar merhaba,

Daha önce de mailinize bu konuya ilişkin yanıt vererek, talebiniz üzerine bilgilerinizi ilgili departmanlara ilettiğimizi ifade etmiştik. Uygun görülmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

İyi günler, başarılı bir yaşam dileriz,
Saygılarımızla,

16 haziran

Tekrar iyi günler,

Türkiye ve ortadoğunun en büyük oyun firmasında bir staj konusu için 15 gün
beklemem mi gerekiyor? Bilgileriniz aktarıldı diyorsunuz, herhangi bir
bilgi bile vermedim doğru düzgün. Nasıl bir prosedür işleniyor merak
ediyorum. Tahmini bir süre verebilirseniz memnun olacağım. İyi günler.

18 haziran

Merhaba,

Talebiniz ve yazışma adresi bilgileriniz iletilmiştir. Ne yazık ki bu kanal üzerinden bilgi aktarımlarınızı alamazdık. Bu kanal üzerinden yalnızca oyunlarımız için destek vermekteyiz. Bu sebeple de insan kaynaklarımız mesajınızı olumlu değerlendirdiği takdirde sizinle iletişime geçecektir. Ancak bu konuda bir süre bildiriminde ne yazık ki bulunamamaktayız.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

sonra formal bir şekilde başvurdum cv falan attım yalandan temmuzun başları mı ne hatırlamıyorum.

2 hafta önce adreslerini istemiştim ona da cevap yok

beni stajyer olarak alın da demedim yani. staj konusunu soruyorum.

haksız olduğumu düşünmüyorum. 3 günlük olay değil. aya yayılmış. haksız olduğumu düşünenler düşüncelerini kendine saklayabilir. onlar peak games sen kimsin diyen arkadaş. ben de diyorum ki sen peak games isen, şöyleyim böyleyim diyosan şu kıçı kıytırık konuya da bi mail atabilirsin. halkla ilişkiler departmanının bir görevi de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...