Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su skandalı nasıl oldu?

Feamer

Öne çıkan mesajlar

df said:

yeniden dolum olayı istemeyenler için cam imkansız. tek kullanımlık cam olmaz sonuçta.

aslında cam damacanası olacak herkesin. büyük araçlarla gelip senin damacanana o anda araçtan dolum yapılacak. tabi sağlık açısından düzgün olacak aracın tankı. iyi bir yatırım gerekir o araçlar için ama karşılığını alırlar büyük ihtimalle.

olllm apple mı bu?
gidip masada cam damacanı masa üstüne koyup hava mı atıcaksın?

türk hava atamadığı şeye para vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

2 senedir cene suyu aliyordum, hem damacana hem de 24x0.5 likler halinde. Buradaki dagitiminda bi sikintilar oldu dagitim sirketi 2 defa baska noname biseyler getirmeye calistilar biraktim.
simdi sanirim 1 sene oluyor, 8.80 e erikli aliyorum, 1 senelik kozmetik olarak temiz damacanalarda(tarih hep kontrol ederim) kapali arabada uniformali insanlar getiriyor. Memnunum hayli. Tek sikintisi 0.5l,1l lik sise ihtiyaclarina cevap vermiyorlar.

cene suyu ve erikli disinda kaynak olup da icmeye cesaret edilebilecek su yok resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

purifier larin da seviyeleri var, cogu mikroorganizmalara, kokuya karsi etkisiz. suyun sertligi ise (icimde ph ile birlikte bence en cok farkeden sey) neredeyse ayni kaliyor. (referans icin piyasadaki en yumusak su cene suyu 1, nestle 1.2 , erikli 1.5, diger sular 7,8,9 diye gidiyor oylesine fark var)

e hem reverse ozmoz hem uv isinlama hem de carbon filtreleme istediginiz zaman da output hayli azaliyor, hem de cihazlar pahalaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

selam

said:
Korusu Doğal Kaynak Suyu Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı 98 no lu ruhsat ile üretim yapmaktadır. Ayrıca 0,4 Fr sertlik derecesiyle ‘’Türkiye’nin En Yumuşak Suyu’’ olarak ün yapmıştır.

saygılar

http://www.korusu.com.tr/hakkimizda.html
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

GERGE said:

İki beşlik ya da 12 bir buçukluk alıyorum ben Hayat. Damacana alan kaldı mı hala?

5 lik 1.5 luk falan olunca temiz olmuyor ki euheu
su aynı su
kuyudan.

su aynı suda aslında zaten pis olan şey su değil damacana. o damacanalar makinada sadece ters çevrilip içine güya ilaçlı su sıkılıyor ki bence o sadece normal su, geri düz çevrilip içine suyu dolduruyorlar. bu prosesleri ellerinden geldiğince kısa sürede yapmaları lazım ki saatlik damacana su dolum sayıları fazla olsun. o yüzden kullan at petlere göre daha sağlıksız.
gerçi onda da ve normal damacana yapımında da pet preform halindeyken içine hammadesini pahalı olduğundan az koyuyorlar, bunu az koyuncada çok ince ve rengi çok açık oluyor sonra rengi koyulaştırabilmek için gereksiz maddeler koyuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2.5 liraya alıyorum beşiktaş'ta suyu
gözden ırak gönülden ırak----ııı o öyle değildi galba, yani dediğim gözümle gördüğüm burnumla kokladığım ağzımla taddığım herangi bir anormallik olmadığından kafam rahat tüketiyorum açıkçası dfg

bir ara A101'den lale şeklinde amblemi olan firmanın 5litrelik şişelerini alıyodum 1 lira mıydı 1.25 miydi neydi ama tabi taşıması zor oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...