Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cloud Atlas (2012)

Norak

Öne çıkan mesajlar

bugun uyumamam lazım diye 3 saat iyi zaman geçirtti.izlerken sıkmasada öyle ahım şahım bir film değil yani.bu tarz film yapıyorsan makyaja dikkat ediceksin aga.öyle sırıtıyor ki filmin bütün havası o atmosferi boşa gidiyor yani. yamuk yumuk suratlar falan amatöre yaptırmışlar gibiydi.

somni hikayesini tek başına film yapsalar daha iyi film olurmuş.

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

mascio said:

bu kadar çok istiyorsan olursun zaten merak etme. bu yazdığının komik olduğunu düşündüysen espri anlayışını gözden geçirmeni temenni ediyorum.

Anlaşıldı. Sen böyle sağa sola akıl dağıtmaktan halen ascended master olamamışsın. Aklının birazını da kendine saklarsan ascended masterlara katılabilirsin belki. İyi bir çocuk olursan şirinleri görebilirsin.

ingilizce ifadeler kullanarak anlatımını güçlendirdiğini zanneden bir insansın ya ben ona yanıyorum. he gülüm he katılırım ben Ascended Master ahalisine sen rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

filmde 231 hikaya 423423 oyuncu vardi
341231231 dakika surdu

ve
filmde hicbi bok yok
millet abiii cok guzel mesajlar veriyor diyorlar
ne mesaji veriyor lan! dedigimde
bos bos bakiyorlar
cunku onlar hicbisi anlamamislar
cunku hicbisi yok.

buraya da yazanlar olmus
abiiii hayat hakkinda cokguzel mesajlar veriyor diyenler

ne mesaji veriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
filmde hicbi bok yok
millet abiii cok guzel mesajlar veriyor diyorlar
ne mesaji veriyor lan! dedigimde
bos bos bakiyorlar
cunku onlar hicbisi anlamamislar
cunku hicbisi yok.
buraya da yazanlar olmus
abiiii hayat hakkinda cokguzel mesajlar veriyor diyenler

ne mesaji veriyor?

Ne mesaj mı veriyor? Ne mesaj mı veriyor? Yoo dostum yoo! Bence;

İnsana hemen her çağda ne verirlerse ona uyup yaşar arkasını önünü sorgulamaz, güçlüklere hemen boyun eğer, farklıdan veya farklı olmaktan korkar, kötülerden kaçar çekinir mücadele etmez vs vs

Farklı hayatlardan farklı hikayeler anlatılıyor potpori misali, verilen açık bir mesaj yok, ama aslında çok pek çok!
Her zaman için düşündürmeye sorgulamaya bir çağrı niteliğinde bir film, kendisi bizzat bir mesaj!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...