Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye Yarışması (Güz 2004) - Kazananlar

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Eveeeeeet
Sonunda hikaye yarışmamız sonuçlandı.
Şimdi kazanaları kaybedenleri ve daha önceki konu başlığında söz verdiğim gibi "Aha O böyle olsun" diyip de Aha O böyle olanları açıklama vakti geldiii.

Öncelikle bize hem zaman ve emek ayırıp hem de yazdıklarını burada bizimle paylaşmaya değer, hatta paticik bünyesinde böyle bir yarışa sokmaya bizi değer görüp yarışmaya katılan herkese teşekkür ediyorum. Hepinizin ellerine sağlık gerçekten çok güzel şeyler ortaya koymuşsunuz. Gönül isterdi ki daha fazla kişi yarışa katılsın, daha fazla kişi oylasın ve daha derin eleştirsin, hatta ben de bu kadar acemi olmayayım da daha güzel bir oylama ve yarışma şartları ayarlayabileyim ki çok daha zevkli bir yarışma olsun ama ne yapalım ki paticigimizin durumu, karalama defteri bölümümüze ilgi gösterenlerin sayısı ortada. Ehh benim de yarışma düzenlemekteki tecrübem de ortaya çıktı zaten. Umuyorum ki bir sonraki yarışma tabii talep olursa bir kaç ay içersinde belki daha da yakın tarihte) daha iyi organize edilmiş şekilde daha profesyonelce olacağını umuyorum. Artık o yarışmalara katılım ve oy sayısının daha yüksek olması dileğim.

Oy sayılarına gelince
GÖÇ - Estel Anorien - 12 oy
USLA DANS - Gerge - 5 oy
GARİP ve SIRADAN OLAYLAR - Horacegoesskiing - 2 oy + 1 oy
GÜNLÜK - Bellow - 2 oy
AŞK - -Sturm- - 1 oy
DIŞARDA SAVAŞ VAR - Nartanesi - 2 oy
VASATİ 40 ÇÖP - Doggy - 1 oy
UÇURTMALAR - Antimodes52 - 1 oy
ÇOCUK - Dresquin - 1 oy
NADİMLER SOKAĞI - Ardeth
SABAH YÜRÜYÜŞÜ - Gimli
ÖLÜMCÜL MAVİ - Morgana
DÜŞÜNCELER - Bellow
KÜÇÜK DAİRE - BlackIce
YİTİK YENİ DÜNYA - SilphatosIce_
KARANLIK BAŞKENT - Soulbringer
MAVİYE KAVUŞAMAYAN - Halfmumi

Bu duruma göre
GÖÇ - Estel Anorien - 12 oy ile BİRİNCİ
USLA DANS - Gerge - 4 oy İKİNCİ
oldular.
3. lükte ise bir eşitlik söz konusuydu.
GARİP ve SIRADAN OLAYLAR - Horacegoesskiing
GÜNLÜK - Bellow
DIŞARDA SAVAŞ VAR - Nartanesi
2 şer oy almışlardı.
Fakat şöyle bir durum dikkatimi çekti. Oy verilirken 4 kişi verdikleri oy ile GARİP ve SIRADAN OLAYLAR adlı hikaye arasında kalmışlar. Genel olarak da GARİP ve SIRADAN OLAYLAR adlı hikaye çok beğenildiginden eşitliği bozan bir durum yaratmış. Bu nedenle de ben oy hakkımı o hikayeden yana kullanarak eşitliği resmen bozdum ve
buna göre sıralama:
GÖÇ - Estel Anorien - 12 oy ile BİRİNCİ
USLA DANS - Gerge - 4 oy İKİNCİ
GARİP ve SIRADAN OLAYLAR - Horacegoesskiing 3 oy ÜÇÜNCÜ
oldular.
Hepsini de tebrik ediyorum.

Şimdi ödül nedir ödül nedir diye düşünüldügünü de biliyorum fakat ödülünüz Yüce kurucumuz ve patronumuz Karakedi tarafından size verileceğinden açıkcası ben de ödülünüzü şu anda bilmiyorum. Fakat bugun alacağınız ödül bundan sonrakiler için herhalde standart olacaktır.

Son olarak kırgınlıklarımız da var tabii. Biraz da ondan bahsedelim.
Öncelikle bunca işleri arasında hikaye yarışmasına baştan beri hep destek olan Genel Yöneticimiz Nefr' e ve yine bize destek olan ve edebiyat bölümümüze sonsuz destek vermiş ve bunca işi arasında o kadar hikayeyi okuyup oy veren Patronumuz Karakedi' ye teşekkür ederken diğer genel yöneticilerin destek vermeyerek uyumaya devam etmesii hatta zaman ayırıp bir oy bile vermemesi de gözümden kaçmadı ve beni gerçekten üzdü.

Diğer taraftan da ben de katılırım diyen, ya da katılacakmış gibi yapıp da ortalığı gaza getiren ama katılmayan, bu yüzden de Aha O böyle olanlar listesini de açıklıyorum:
1- Arcane
2- Nameless13
3- Devhochi
4- TireSias
5- Duke_Guybrush
6- Ractamainus
7- Mikado
8- Shagrath
9- Berk
10- Golge-i_Khan
11- Sufi
12- Lykastos
Bu arkadaşlara ortalıgı gaza getirip hikaye yarışmasının yapılmasına katkıda bulundukları için (özellikle Arcane fikri atan kişidir o yüzden bir numarada) teşekkür ediyorum ama yarışmaya katılacak gibi yapıp katılmadıkları için de ona
Aha siz O Böylesiniz
diyorum.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 27 Ekim 2004 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence mesela ilk 3e seçilenleri bir dahaki sefer jüride yapabilirsiniz ama tabi kendileri hikaye yazmak istemezse ve bu görevi kabul ederse

ha birde tebrikler ve katılan ve yarışmayı düzenleyen herkese teşekkürler bence artık bu hikayeleri edebiyat sitemize koyabiliriz =J
[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 27 Ekim 2004 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ardethinki güzel bir fikir...

Bu arada teşekkür ederim arkadaşlar....

Yalnız Horace dan hikayesini bana bilahere anlatmasını istiyorum :P 3 kere okudum idrak yolları enfeksiyonu geçiriyorum algılayamadım hikayenin can alıcı noktasını ....[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yazarlar kendileri siteye eklerlerse daha iyi olur tabii ne de olsa madalya sistemi var benim eklemem iyi olmaz o yuzden.
Fakat siteye ekleme yaparken foruma yazdığım yerden c/p yaparsanız daha iyi olur. Çünkü word dosyalarından c/p yaptıgınızda bazı karakterleri sitemiz tanımadıgından bazı bozukluklar oluyor. Bunu engellemiş olursunuz. Eklemiş oldugunuz hikayeleri maalesef siz ekledikten sonra duzeltemiyoruz sadece gosterimden kaldırabiliyoruz ki bunu da ben degil sadece genel yoneticiler yaptıgı için yapılacak işlr listesinde geri sıralarda kalıp da hikayeniz okunmaz olsun istemiyorum.
Juri olayı için kafamda bir şeyler var yakında bir tartışma topiği açıcam zaten bu konularda. Bazı konularda yarışmanın bazı zayıf noktaları dikkat cekti cunku onları minimize etmek de istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler Estelime 8-)
Ghald,niye açıkladın ya kimin hangi hikayeyi yazdığını rezil oldum şimdi..Tüh,En kısa hikayede ben mi puan alıyorum şindi? Neyse,amaç katılmaktı :D

Estele bence 1 kilo baklava+dürüm alınsın! ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Satılık Süper Tesisat!Üst Model için satıyorum!Kaçırma!
Sosyal ağlarda paylaş

eh be estel, "gargoyle" olmuş mu orada şimdi? tamam ben de bulamadım gargoyle kadar anlatmak istediğine yakın kelime ama hikayede gargoyle geçmesine kılım. (bulabilsem zaten hem oyumu verir hem yerden yere vururdum hikayeyi ama kader)
=P

hazır sonuçlanmışken söyleneyim dedim heh
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki çok yalan olmuştu zaten, 1 saatte yazmıştım. Dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.
Bir dahaki sefere biraz daha planlı yazmak lazım.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek çok güzel bir yarışmaydı katılan herkesi tebrik ediyorum estel senide tebrik ediyorum eğer yazı yazmasaydım oyum senin hikayene olurdu ;) aslında bu bir ilk olduğu için yazanlar belki biraz heyecanlı oldukları için iyi yapamadılar. İlerledikçe bu tür şeyler daha çok tecrübe ile daha iyi şeyler yapacağımıza eminim.[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

yaşlanmışız... hıhmm bir oy bile alamadığımıza göre bırakma zamanı gelmiş baya önce gelmiş hemde ;)

Ayrıca tebrıkler Estel..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 27 Ekim 2004 11:52 tarihinde demiş ki:
eh be estel, "gargoyle" olmuş mu orada şimdi? tamam ben de bulamadım gargoyle kadar anlatmak istediğine yakın kelime ama hikayede gargoyle geçmesine kılım. (bulabilsem zaten hem oyumu verir hem yerden yere vururdum hikayeyi ama kader)
=P

hazır sonuçlanmışken söyleneyim dedim heh

azizim haklisin da ben de çatladım bilgisayar başında onun yerine kelime bulana kadar.. Ama yok yani yerine uygun kelime. İblis, ifrit falan demek de saçma olurdu. dolayısıyla öyle bıraktım. :) Benim de canım sıkılıyor ona.. ama terim anlam gibi düşünmek lazım :)[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

katılanlara emeği geçenlere tebrikler.
gerçekten çok güzel şelyer çıkmış orytaya.
katılmak isetrdim ama zamanım yoktu :(
tüm hikayleri okuma fırsatım olmadan yarışma bitti.
daha aktif bir rol alamadığım için üzgünüm.[signature][hline]kapansın camiler açılsın meyhaneler
için dostlarım bu gece benim için
için için

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...