Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

g.saraylı diye işinden oldu

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

iyi de, pepsi vs taraftarlık, aidiyet içeren firmalar değiller. chp'de çalışan sekreter akp'ye oy atıp nurcuar cemaatinden olduğu öğrenilirse işten atılmaz mı ?

bu da futbolla aynı şey değil, eğer chp sekreteri partide kritik rolü olan bir insansa ve parti içinde kalması gereken gizli şeyleri öğreniyorsa tabi ki bu şüphe uyandıran bir durum olur.
yok rutin işlerle ilgilenen bir sekreterse ve partinin kampanyaları hakkında falan chp gençlik kollarında çalışan insanlar kadar bilgi alıyorsa bence bir sorun yok yapabilir (yine de tabi işlerine aksamasına sebep olacak şekilde davranıyorsa bilerek o zaman kovulmalı), şikayet eden bir kişi olursa da benim kafamdaki imajı yine ulusalcı chp kadın kolları fanatiği gibi bir imaj olur hehe. Ki şahsi fikrimi sorarsan, Nurcular cemaatine giren kişinin iş bulması çok da sorun değil bence gidip CHPde sekreter olmaz o açıdan çok mantıklı bir örnek değil hehe.

Ayrıca ülkenin ana muhalefet partisi ile bir futbol takımını bir tutmak bence talihsiz bir yaklaşım olmuş bunu da belirtmek isterim. Hadi futbol çok mühim bir mesele olsun, ülke politikası kadar hem de, diye kabul edelim. Yine de staj yapan bir sunucudan bahsediyoruz, kadına şunu sun diyorlar kadın sunuyor. Takım içinde kalması gereken gizli bilgilere, stratejik planlara vs şuna buna erişimi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani anlamadığınız şey parti örneğin ya da ilaç firması örneği verdiğiniz zaman burda parti ya da fabrikanın ürettiği ilaçlarla, çalıştırdığı kişilerle ilgili bilginin dışarı sızması riski var bu bir. Burda ise zaten bizim eleştirdiğimiz, kanaldan çok, "KOVUN O KADINI GSLİYMİŞ O NASIL FB TVDE ÇALIŞIR" diye gaz yapan işsiz güçsüz taraftarlar. Öncelikle bir bunu da kesinleştirelim. Yoksa bir TV kanalının ya da şovunun hedef kitlesine oynaması çok da şaşıldık bir durum değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kimseyi gsli diye kovdurmuyor hala kafandan yazıyorsun.

o kadın twitterda ballı fener, trabzooon diye dalga geçip daha sonra FB kanalında fenerbahçenin galibiyet haberini verirken gülümsemeyi mutlu görünmeyi midesi kaldırabilir ancak ben şahsen görmek istemiyorum.

İnsanlar da benim gibi düşündüğü ve bu şekilde mutsuz olacağı için işine son verilmiş. Kanalın kadına yaptığı bir terbiyesizlik mi var? Eğer hakkı varsa tazminatını da alır gider. bütün olay bundan ibaret.

holiganlıkmış da bilmemneymiş. futbolun kendine olan nefretinizi gelir burda kusmayın piliz.
Sosyal ağlarda paylaş

yuh chp dir pepsidir sacma sapan seylerle karsilastirilmis alti ustu tv kanali yada taraftar kanali olsa nolcak

arti bu adam ucmus
panpa rahat ol ya genis takil acik bu kadar icerleme
Myshkin said:

fenerbahçenin galibiyet haberini verirken gülümsemeyi mutlu görünmeyi midesi kaldırabilir ancak ben şahsen görmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Czentovic said:

yuh chp dir pepsidir sacma sapan seylerle karsilastirilmis alti ustu tv kanali yada taraftar kanali olsa nolcak

arti bu adam ucmus
panpa rahat ol ya genis takil acik bu kadar icerleme
Myshkin said:

fenerbahçenin galibiyet haberini verirken gülümsemeyi mutlu görünmeyi midesi kaldırabilir ancak ben şahsen görmek istemiyorum.

sunu diyen adam saracoglu'nda gs'nin sampiyonlugunu gordugunde neler yapmıstır tahmin edin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah abi ne yapmıs olcak içinden saydırmıştır yani gayet normal bisey neden bunu anormal gibi göstermeye çabasına giriosn toggie bi söylermisin? Rakip denilen bisey var arkadaşım ya bunu yapmicaksak neden o zaman Fenerbahçe ile Galatasaray arasında böle bi rekabet var? Madem öyle konuşuyosun toggie lütfen şunada bi yorum yap ne diceksin çok merak ediyorum

Fenerbahçe TV den gelio.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

o kadın twitterda ballı fener, trabzooon diye dalga geçip daha sonra FB kanalında fenerbahçenin galibiyet haberini verirken gülümsemeyi mutlu görünmeyi midesi kaldırabilir ancak ben şahsen görmek istemiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=28D6Q741o4c
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

kimse kimseyi gsli diye kovdurmuyor hala kafandan yazıyorsun.

Neyi kafamdan yazıyorum ya? Okumadın mı haberi? Senin için alıntılayayım istersen

said:
Bunun üzerine Twitter'da "FB TV'de Selin Yağcıoğlu'nu istemiyoruz" diye kampanya başlatıldı. Selin Yağcıoğlu ise yazılanlara cevap vermedi ve Twitter hesabını hemen kapattı.

Ahanda işte benim eleştirdiğim bu taraftar kitlesinin düşünce biçimi. Sen bizzat holiganlıklara vs kızan mantıklı bir taraftar olabilirsin (ki muhtemelen öylesin). Ama mesela onlarca taraftar metroya dolup da metroda çoluk çocuğun yanında "...nın ...nı ..ktik fener/gs) (en hafifi herhalde buydu heh) diye bağıra bağıra yolculuk yaptığı zaman nedense taraftarlar bu kadar isyan etmiyor "bu yapıtğınız etik değil mideniz kaldırmıyor bunu" diye. Fakat şöyle bir olay olduğunda topluca kampanya başlatıp olay çıkarabiliyorlar. kusura bakma bu en hafifinden angutluk.

Ben şahsen bu olayı takip eden günlerde ne internette ne haberlerde bunu eleştiren ne de bu adamları şikayet eden kimse ile ilgili bir olay görmedim. Benim eleştirdiğim işte bu taraftar kitlesi. Bu insanlar varken ve taraftar camiasının büyük bir kısmını oluşturuyorken futbol severlerin bu kızın davranışına etik değil deme hakkı yok kusura bakma heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

'Galatasaraylısın' dediler Beşiktaş'a almadılar:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/21048620.asp

Bu çok daha mantıklı çünkü burda teknik kadroya bir eleman alınıyor adamların stratejilerini o sezonki planlarını güçlü ve zayıf yönlerini vs görecek bu eleman. Bu durumda ben olsam ben de almam. Ama şu yukarda alıntıladığım taraftarların yaptığı şey düpedüz angutluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak önce GS'li diye kovdurtmuşlar yazdıni kafandan yazıyorsun GSli diye kovulmadı yazdım. Şimdi de savunma olarak taraftar çoluk çocuğun yanında bağırdığında müdahale ediyor musun, al işte angutluk diyorsun.

hakkaten 2 gr mantık yok yazdıklarınla o yüzden munakaşaya devam etmeyeceğim. sen hakaret etmeye devam et istediğin kadar. bir şeylere olan nefretin gözünü kör etmiş, sapla samanı karıştırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ferenbahça tazminat öder. Burada ödememeli mi diyor insanlar? Fanatikliğin geldiği yere hayranlıkla bakıyorum öyleyse. Hukuk sizin sadece eğlendirip para kazanma üzerine kurulu takımlarınızdan üstün.

işten çıkartma sebebini sağlam bi temele dayandırırsan bişi ödeyeceğini sanmıyorum doğrusu
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Bak önce GS'li diye kovdurtmuşlar yazdıni kafandan yazıyorsun GSli diye kovulmadı yazdım. Şimdi de savunma olarak taraftar çoluk çocuğun yanında bağırdığında müdahale ediyor musun, al işte angutluk diyorsun.

hakkaten 2 gr mantık yok yazdıklarınla o yüzden munakaşaya devam etmeyeceğim. sen hakaret etmeye devam et istediğin kadar. bir şeylere olan nefretin gözünü kör etmiş, sapla samanı karıştırıyorsun.

mesajlarımı takip edersen asıl kızdığım şeyin bu kadını kovdurmak için gaza gelen taraftarlar olduğunu görürsün. bu taraftarların da var olduğu eğer haber doğruysa gayet ortada. hala neyi yanlış yazdığımı savunuyorsun anlamadım. yazdıklarımdan gayet açık ve net neyi eleştirdiğim heh başka yere çekmeye çalışma. Al bak

said:
Burda ise zaten bizim eleştirdiğimiz, kanaldan çok, "KOVUN O KADINI GSLİYMİŞ O NASIL FB TVDE ÇALIŞIR" diye gaz yapan işsiz güçsüz taraftarlar. Öncelikle bir bunu da kesinleştirelim.

diğer yazdığım da gayet mantıklı, futbolun çok daha büyük sorunlarına karşı hiç organize tepki göstermeyen insanlar böyle saçma bir olayda organize olup tepki gösteriyorsa bunlar gayet boş beleş insanlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta şeye benziyor bu ülkede bunca sorun oluyorken insanlar artık pasiflikten (ben dahil) adam gibi organize tepki göstermiyorken şimdi 100000 tane genç çıkıp taksimde "Starcraft II çok pahalı onu ucuzlatın" diye gösteri yapsalar, şahsen ben bunu pasiflikten bile saçma/kötü bulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...