Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok para mı?

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

cebimdeki parayı harcayabileceğim kadar para. fazladan ev alan varsa söyleyin döveyim.

insanlar gerizekalı zaten yok çocuğuma kalsın yok işte dayımın zekatı. olm manyak mısınız. şuraya geliyorsunuz zaten 40 yıl. kazanın. yiyin. ölün.

siz öldükten sonra çocuğunuz alsa ne, üstünde orgy dönse ne. ölmüşsün yahu.

hiç 1000 kontor alıp 500 kontorunu kullanmadan çöpe attınız mı? atmadınız tabi. pure toplum tabusuna manipüle oluyorsunuz haberiniz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

çoluğum çocuğu benim kadar zahmet çekmeyecek daha zor zamanda en azından bir adım önde girişecek hayata oh ne iyi yaptım motivasyonu o parayı harcayacakları birçok şeyden daha değerli ve daha faydalı olabilir yine aynı ebeveyn kişiye.

tabi bireyselliğin popülerleştiği yeni çağda bu motivasyon da zayıflıyor normaldir ben de öyle hissdiyorum ama farklı kafaları anlayabilmek lazım. bu kadar basit bir açıklaması var hem.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakir adam mutsuzum der, fakir olup ta mutluyum diyebilen insan melektir zaten bu çağda, kanatlanıp uçar yakın bir zamanda.

Zengin adam da mutluyum der her daim, zengin olup mutsuz olanlar filmlerde bazı mutsuz fakirlerin gözlerini boyar.
Böylece zenginliğin iyi bir şey olmadığına kanaat getirir maalesef bazı fakirler de.

Herkesin gözüne sokar zenginler mutluluklarını.

Halbuki başka bir tarafına soksa eminim daha fazla zevk alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

cebimdeki parayı harcayabileceğim kadar para. fazladan ev alan varsa söyleyin döveyim.
insanlar gerizekalı zaten yok çocuğuma kalsın yok işte dayımın zekatı. olm manyak mısınız. şuraya geliyorsunuz zaten 40 yıl. kazanın. yiyin. ölün.

Çoluğumuz çoçuğumuz arkamızdan küfür mü etsin! onca malı mülkü karılara yedirdi bişi bırakmadan geberdi pezevenk mi desin hea?
Sosyal ağlarda paylaş

onca mal mülk yaptım bir bok yemedim. kaç sene hamallık yaptım niye çile çektim lan ben? niye çalıştım? demenden iyidir.

çoluk çocuk çok ayrı dava zaten. nüfus olmuş 7 milyar. insan yapıtlarının önemi insan sayısı arttıkça düşüyor.

mesela mikelencelo davinci ya da mozart neden bu kadar mühim? çünkü o sayıya göre o yetenek kapasitesinde adam tek tük. ama şimdi öyle mi? kaç adam mikelencelo mozart olamadan mühendis olup ölüyor 2 gıdım daha petrol çıkaralım da 7 milyar para harcayabilsin diye.

çok dertliyim çok. kısırlaştırma virüsü üretebilen varsa iletişime geçsin benle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...