Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işık evlerindeki kahkaha tufanı

Teodor

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

http://www.youtube.com/watch?v=zGUAlvdFZqs
4

bugün bayrak asarsınız yarın haçlı kılıçlarını getirirsiniz:D

amca 800 yıldır panik atak yaşıyor,yatırıcan ruh ve sinir hastanesine terapi uygulıcan asdhasdhashd

''tamam gittiler 800 yıl oldu evladım sakin ol,dbrşşşş''

edit:haber de geri zekalı,katılımcılarda asdasdasd

kulak burun boğaz aasdhashgdgasd
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

çizerler bir gün

dinle değil spesifik kişilerle ve yazılarlar dalga geçiyorlar orda sayın forum çizicisi.

viktorun alıntıladığı mesaj kuranda mı geçiyor da onla dalga geçildi diye dinle dalga geçilmiş oluyor? hadis midir internet pencerelerini salavat getirmeden kapatmamak?

"DÖNLÖ DÖLGÖ GÖÇÖYÖLÖR" diye hemen çığırtkanlığa vuruyorsunuz işi, ağlak bebeler gibi. Bi de üstüne çizerler gibi Receb ağzı yapınca tam oluyor. Adamın yazdığı şey komik gelmiş dalga geçmiş, hadi internetten insanlarla dalga geçmeyin deseniz bir nebze, hemen olayı dine bağlıyorsunuz. Hani sadece dinle ilgili mesajlarla dalga geçen biri olsa neyse, saçma sapan ulusalcı, milliyetçi ve solcu yazılarla da dalga geçen bir insan kendisi. Bunu dine özel yapan ne?

Adam gibi inanla sizin gibi insanların arasındaki fark ermenistanın soykırım/katliam/öldürmelere (her neyse artık bilemiyorum) tepkisiyle japonyanın atom bombasına tepkisi arasındaki fark gibi. Biri senelerdir bizi soykırdılar soykırdılar diye lobicilik yapmaktan öte bişey yapamadı hala 3. dünya ülkesi, yerle bir edilmiş japonya ise bugün teknoloji ve bilim devi.
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

0/ bir kaç kişi bu hareketi sormuş

bu eve online selamlamasıdır

0 - baş
/ el

0/ kalkmış el vatandaş el kaldırıp selamlıyor

Sen eve online mı oynuyorsun. Sen ne biçim bir müslümansın yaa nasıl ben müslümanım diye geçiniyorsun. Allah'a (c.c) şirk koşulan türlü türlü büyünün insanlara yasak şeylerin yapıldığı bir oyunu oynuyorsun.

Ayrıca oyun oynamak nedir. Yapılacak o kadar iş, ibadet varken böle dünyevi zevklerin haramın peşinden gitmek niye.

Yazık vallahi yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...