Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Opusdei said:

GwindonSurion said:

Bizim memnun oluşumuzu napacan, suriye halkı mutlu olsun yeter git onlara sor

Hayir o kadar cok savunuyorsunuz ki
O sebebten merak ettim yani eger bu kadar canla basla savunuyorsaniz vardir bir bildiginiz sanirim

Halkina a. Al git diyenlere ne gibi bir girisiminiz oldu bunu da merak etmiyot degilim hani 。・°°・(>_<)・°°・。
Sosyal ağlarda paylaş

Opusdei said:

Esad gitti diyelim kim gelecek yani yerine kim gelecekte bu sizi memnun edecek?

ben oranin basina kral olcam sonra warcraft evrenini fethedip ...olm manyakmisiniz karim ne benim halkin buyuk kismi orada mezhebinden dolayi zulum cekiyor.bir tane nusayri veya hiristiyan koyu yok bunu su kalin totaliter beyninize sokun artik
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Opusdei said:

ben oranin basina kral olcam sonra warcraft evrenini fethedip ...olm manyakmisiniz karim ne benim halkin buyuk kismi orada mezhebinden dolayi zulum cekiyor.bir tane nusayri veya hiristiyan koyu yok bunu su kalin totaliter beyninize sokun artik

Benim on gorum simdi ordaki lider giderse iraq gibi bir yer olacaktir ve kurt vatandaslarin agirlikli oldugu bir tampon bolge kurulacaktir tabi bu benim ongorum
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Opusdei said:

ısmarlama isyan olunca başka türlü düşünülmüyor, sence de zamanlama ve söylemler manidar değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Halkını katleden bir adama ne iyi etti diyecek halimiz yok heralde

halkını katlettiğini nereden biliyorsun? onlar da diyorlar ki "teröristleri temizliyoruz".
Hayır sizin böyle takım tutar gibi esad düşmanı olmanız,bir ülkenin devlet başkasnına yapılan bombalı saldırı karşısında bu kadar sevinmeniz(tabi,haberi veren yandaş medya ve holding medyasını okursunuz siz)ne kadar ilginç?
Yahu aynı şeyi yarın Türkiye'ye yapmayacaklarının garantisi var mı? bakın Uludere'de simülasyonunu yaptılar,çoluk çocuğun üzerine bizim uçaklardan bomba yağdırdık. niye? sizin o çok güvendiğiniz medya veya hükümet açıklayabildi mi niye olduğunu? ya da açıklama diye söyledikleri sizi tatmin etti mi?
işte yarın bir gün benzer bir olay sonrası "Türkiye'de hükümet halkını bombalıyor" kampanyası yapılırsa suriye'deki gençler de sizin gibi"lan ne adi bu Türkler,ne biçim adam bu falanca(artık kimse o sırada başbakan),devirmek lazım bu adamı,kendi halkını öldürüyor" mu diye düşünmeli? empati yapın arkadaşlar,empati. Yoksa ağzı olan konuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

ceto senin hukumetin kaduk de olsa demokrasi sonucu seciliyor.peki ya esad? sapla samani ayiramadiginiz icin 0,003 gibi oy oranlarina mahkum oluyorsunuz yazik

oncekendimi said:

demokrat degilim ve insaallah bir omurde olmam elhamdulillah muslumanim.

islamin icinde demokrasi diye bahsettigin boyut degistirerek 1400 yildir uygulaniyor zaten ama komik tarafin hem demokrasi diyip hem cumburiyet mitinglerini savunurssn azinligin cogunluga tahakkumunu benimsemis olursun

Aha yukarıdaki sözler de sana ait....

o kadar sapkın bir düşünce yapısındasın ki daha önceki mesajlarında işine gelen şeyi demokrasi ile açıkladın, işine gelmediğinde de demokrat değilim dedin. her ne isen, isterse 99,9% oy alsın, bu o 99,9% oy alan partinin ve o partiye oy veren halkın haklı olduğu anlamına gelmez. yukarıda söyleyeceklerimi söyledim,kıvırtmadan,demagoji yapmadan,kimseye b.k atmadan verebileceğin bir cevabın varsa veriver.yoksa iş olsun diye yazdığın mesajlar çok ilgimi çekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sebebiyetimden dolayi birbirinizi kirmayiniz madem benim soyumu sevmiyor madem benim atalarima nefret duyuyor varsin olsun nefret duysun bu onun sucu degil cunku ne anlatilirsa inanilabilecek bir duzen cunku tr de yasamamamizin sebebide bu ya beyaz turkuz ya osmanliyi yikanlariz ya masonlariz ya buyucuyuz yada illuminatiyiz yada tr deki herseyden sorumluyuz yada en yenisi tavistock larin earl mertebesiyiz bu sebeble hic uzmeyelim birbirimizi madem demokrasi sevmiyor madem osmanli seviyor dogum gunlerinde genc osmani anlatan kitaplar aliriz eger o da anlasilmazsa su yoluna birakiriz hic sorun degil
Sosyal ağlarda paylaş

Opusdei said:

Benim sebebiyetimden dolayi birbirinizi kirmayiniz madem benim soyumu sevmiyor madem benim atalarima nefret duyuyor varsin olsun nefret duysun bu onun sucu degil cunku ne anlatilirsa inanilabilecek bir duzen cunku tr de yasamamamizin sebebide bu ya beyaz turkuz ya osmanliyi yikanlariz ya masonlariz ya buyucuyuz yada illuminatiyiz yada tr deki herseyden sorumluyuz yada en yenisi tavistock larin earl mertebesiyiz bu sebeble hic uzmeyelim birbirimizi madem demokrasi sevmiyor madem osmanli seviyor dogum gunlerinde genc osmani anlatan kitaplar aliriz eger o da anlasilmazsa su yoluna birakiriz hic sorun degil

arkadasim ben eli kana bulasmamis hic bir irki genellemiyorum.ama suda bir gercek israili kurupda yardim etmeyen yuzde kac musevi vardir merak ediyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Opusdei said:

arkadasim ben eli kana bulasmamis hic bir irki genellemiyorum.ama suda bir gercek israili kurupda yardim etmeyen yuzde kac musevi vardir merak ediyorum?

Ne demek istediniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Opusdei said:

oncekendimi said:

Opusdei said:

Ne demek istediniz?

israil evil bi devlet her yahudide ona yardım etmiştir bu yüzden onlarda evil hepsini öldürmeli diyor işte. ırkçılıktan banlanması paticik için yararlı olur. diğer ülkeleri bilmem ama türkiyedeki musevi vatandaşlarımızın bu ülkeye kattıklarını başka pek az insanda gördüm böyle saçma sapan salya akıtarak nefret söylemleri yapanlar cezasız bırakılmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...