Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

oncekendimi said:

"nutella yerim" said:

noldu düşmedi mi hala yaa ooo

nutella sen bi sus arkadas ya git diger konularda allahsizlik yap burda ciddi durum ,esad kimyasallari salarsa bokumuzda bogulma ihtimalimiz var

forever circir....

susturamazsınız,statükocular eziyor bizi ühühühühühü,nerde kuran hakkı nerde guzel ahlak

fetocumusun olm sen? yani fetocu ve tarikatçı olmada ne olursan ol öyle gel,yoksa gelme
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:
bir tane ironi yapacak konu bulmuş aynı ironiyi gece gündüz yapıyor bir yaratıcılık yok ama...

sözde ironi yapıyor ama hepsi birbirinden başarısız. ironi demeye dilim varmıyor, kısaca başarısızlık diyebiliriz.

arkadaş ironiyi yanlış anlamış sanırım, "küçük" yerine "büyük" deyince ironi yaptım sanıyor. yazık lan. ehe
Sosyal ağlarda paylaş

oglum uyeligi 3 dk önce almıssın,ne cabuk okudun postlarımı,maşallah

adam üyeligi alır almaz bana rage cıktı,keşke her gelen senin kadar eleştirse,kimse okumuyor yenilerden postlarımı,sen gelir gelmez bana rage e çıktın ahahhaha,yani 10-20 post kasaydın,ne bileyim bari 15 dk sonra yazsaydın uyelıgı aldıktan sonra bunu,obvious feyk
Sosyal ağlarda paylaş

kimse gercekten kalbini kırdım sanırım yav :/ oglum söyle asıl acc yi vallahi steam den alıp da oynamadıgım oyunu gondericem,sen kızma yeter ki,gereksiz böyle yeni acc alıp laf etmek felan,artık herkesi kolay kolay banlamıyorlar da nasılsa şakirt i var laikçisi var,herkes dusundugunu soyluyor,girme böyle yeni üyelik gibi zahmetlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Cambridge says;
irony: a situation in which something which was intended to have a particular result has the opposite or a very different result

sarcasm: the use of remarks which clearly mean the opposite of what they say, and which are made in order to hurt someone's feelings or to criticize something in a humorous way

So, sarcasm it is.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...