Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Yazık lan. Ne Amerika'ymış. Kardeşi kardeşe düşürmekten bıkmadı, işin kötüsü bu coğrafyada birbirini boğazlamaya düşkün ne çok insan var.

Bizim de iç savaşımız çok uzak ihtimal değil bence, bir kıvılcıma bakar.

günlük realizm dozunuz, karşındakiler seni hiç bir şekilde kardeşleri olarak görmüyor
Sosyal ağlarda paylaş

spurdo said:

reampage said:

arkadaş fena sapıtmış hani forumdu bandı gizli kimliklerdi herkez gölgeden yazıo felan bunları geçtimde. Kürtü Türke kırdıranlara g.tün niye yemio şunada istersen gidip onlara karşıda savaşabilirsin hani varsa mabadın o kadar geniş.

lan kürtü türke kırdıran ne.saçma sapan hikayeler. gidin doğuya görün bakalım pkk destekçisi olmayanmı var. o kırdırma geyikleri,batıda işler. git doğuya bak bakalım birimi kırdırıyor yoksa hayvanlar almış keleşi eline bijibiji mi geziyor.

kürtlere laf ettirmeyen liberaller,ölen her şehidin kanları sizin elinizde,hadi benden bukadar banımı yer otururum. umarım sizin abileriniz,babalarınız şehit olur da anlarsınız niye insanlar kürtleri sevmiyor.

bu arada , kürtler hiç bir zaman rahat değildi. osmanlıda bile isyanları var,adamların yerli toprakları haklılar o konuda. işgal ettin,ya soykırım yapıcan ya asimile edicen. yoksa uğraşırsın. öyle dışardan biri el atıp hadi kürtler türk vurun demedi hiç bir zaman.sadece destekliyorlar,kontrol altında tutmak için. dış etkenleri ortadan kaldırsan bile adamlar devam edicekler hareketlerine.

paticik komple benimde kürt arkadaşlarım var diyen liboşlardan oluştuğu için,banlanırım giderim. işim yok zaten.

umarım bende olduğu gibi sizinde bir yakınınız şehit olur ve küfredemeden duramazsınız bu liberallerin yanında. girin bir bakın şuraya,sonra gidin ne bok yerseniz yiyin.
http://www.sehidim.com/viewpage.php?page_id=21

bu mesaja kadar sevmiyordum adamı..
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

dogru sen kabul etmeyince. onlar yok olmus oluyor.
http://3.bp.blogspot.com/_9vVWY8eleEc/Se-v7GuVa7I/AAAAAAAAAME/yvoMEXC4ZMM/s320/Deveku%25C5%259Flar%25C4%25B1%2Bni%25C3%25A7in%2Bba%25C5%259Flar%25C4%25B1n%25C4%25B1%2Bkuma%2Bg%25C3%25B6merler.jpg

la ne adamsınız o manada demedim "kürtler ahanda bunlar bunlar bunlar..." gibi bir kavramı kabul etmiyorum demek istedim. genelle yapmak yanlış demek istedim, zira çok değerli adamlar var...

ama bir kaç çapulcunun beşine gidilse kitle olarak, kimse kusura baksın geri ödemsi farklı olur, türk tarafında da zira bu arkadaş gibi fanatikler çok var, orada pusuda bekleyen ermeni ve araplar da var onlar silahla daha çıkarlarsa kim karşında duracak?

zamanında kürtlerin ermeni kafilere yaptıkları gibi? onlarına suçu "türklere" kaldı zira

Not: amma çok hata var neyse kalsın uğraşamıyacam, anlaşılıyor aşağı yukarı
Sosyal ağlarda paylaş

spurdo said:

lan kürtü türke kırdıran ne.saçma sapan hikayeler. gidin doğuya görün bakalım pkk destekçisi olmayanmı var. o kırdırma geyikleri,batıda işler. git doğuya bak bakalım birimi kırdırıyor yoksa hayvanlar almış keleşi eline bijibiji mi geziyor.

kürtlere laf ettirmeyen liberaller,ölen her şehidin kanları sizin elinizde,hadi benden bukadar banımı yer otururum. umarım sizin abileriniz,babalarınız şehit olur da anlarsınız niye insanlar kürtleri sevmiyor.

bu arada , kürtler hiç bir zaman rahat değildi. osmanlıda bile isyanları var,adamların yerli toprakları haklılar o konuda. işgal ettin,ya soykırım yapıcan ya asimile edicen. yoksa uğraşırsın. öyle dışardan biri el atıp hadi kürtler türk vurun demedi hiç bir zaman.sadece destekliyorlar,kontrol altında tutmak için. dış etkenleri ortadan kaldırsan bile adamlar devam edicekler hareketlerine.

paticik komple benimde kürt arkadaşlarım var diyen liboşlardan oluştuğu için,banlanırım giderim. işim yok zaten.

Tarih boyunca kürt aşiretleri ayaklandı evet, daha sonrasında bu ayaklanmaların bastırılmasında devlete yine yardım eden de kürt aşiretleri olmuştur.

Irkçılığı gerizekalı yapan temel şey sırf aynı ırktan diye hereksi aynı kefeye koymaktır.

Sen malesef ırkçı bir gerizekalı bile olamıyorsun çünkü öncesinde liseliliği atman lazım üstünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...