Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Eger yapabilirlerse, tabi emin degilim tam bilmiyorum biz gorurmuyuz de;

Iran projesi yapacaklar bizede. Yani tek adam ve muridleri. Zaten halkin artik buyuk kesimi Islam olsun tek adam olsun baya hevesli bu konulara. Diger kesim ise evet inanilmaz karsi bir durus sergilemekte. Bu konuda da yerden goge halkli ki bu da bir buyuk ic savasa bile neden olabilecek kapasitede. Sariklilar ile kravatlilar savasi bile denebilir ileride. O sebeble izleyip gorecegiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Turkiye'ye Iran modeli oturmaz bence. Bu radikal Islamcilarla cebellesip dururuz federe Kurt devletini kurduktan sonra. NATO'ya girdigimizden beri ayni tantana, hic bitmiyor teror dalgasi.

Istenirse oyle guzel oturturlarki ruhun duymaz. Ama ben kime ne anlatiyorum ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kintama said:

Kaliko said:

Turkiye'ye Iran modeli oturmaz bence. Bu radikal Islamcilarla cebellesip dururuz federe Kurt devletini kurduktan sonra. NATO'ya girdigimizden beri ayni tantana, hic bitmiyor teror dalgasi.

Istenirse oyle guzel oturturlarki ruhun duymaz. Ama ben kime ne anlatiyorum ki :)

Amerikalilarin bir lafi vardir. Bildin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

valla şu resimleri gördüm,insanlığımdan utandım...+18 içerir spo'ya alıyorum dikkat edin.Allah bu silah tacirlerinin de devletlerinde belasını versin...

+18 link

http://ir-ingr.livejournal.com/1185799.html

şunda bi gariplik yok mu ya, bizim silolar sınıra yakın mı bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

şu resim bir savaş filmine afiş olabilecek nitelik de,cidden resimler dehşet ötesi...

+18

http://img-fotki.yandex.ru/get/6415/20682809.2a6/0_96071_c8c368d6_XL.jpg

edit:bu arada israil vurdu diye bahsedilen olay da,fsa açıklama yapmış...

israil,golan tepelerin de sınır hattın da fsa tarafından sıkıştırılmış suriye askerlerini korumak için fsa birliklerine ateş açmış diye açıklama yaptı bu arada...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...