Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polat Towers'ta yangın çıkmış

benjani

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

[ben demiştim postu]
ankara istanbulda mantar gibi gökdelen dikiliyor. muhtemelen itfaiyeler bu tip yüksek binalara müdahale edebilecek alet edevat, ekipman ve eğitimden yoksun. yakında bir felaket yaşarız, bir sürü insan ölür belki ondan sonra yapılır birşeyler.
[/ben demiştim postu]

Bu doğru, itfaiyenin elindeki merdivenin uzayacağı kat belli, bu gökdelenlere müdahale için farklı çözümler getirilmeli ABD'den falan
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

imamizer said:

[ben demiştim postu]
ankara istanbulda mantar gibi gökdelen dikiliyor. muhtemelen itfaiyeler bu tip yüksek binalara müdahale edebilecek alet edevat, ekipman ve eğitimden yoksun. yakında bir felaket yaşarız, bir sürü insan ölür belki ondan sonra yapılır birşeyler.
[/ben demiştim postu]

Bu doğru, itfaiyenin elindeki merdivenin uzayacağı kat belli, bu gökdelenlere müdahale için farklı çözümler getirilmeli ABD'den falan

yüksek yapılar özel yapılar. bu sebeple yüksek yapılar yönetmeliği ve binaların yangından korunması hakkında yönetmelik kriterlerine göre zaten amaç yangına mahal vermemek, ya da kendi bünyesindeki sistemlerle hemen müdahale etmek. o yüzden itfaiyenin işi değil zaten o. ha extrem bi durum olur o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...