Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ Mod

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

"Tatar Ramazan" said:

acaba nedir nedir:D

said:
The PvP is what makes this game so intense and fun, but every playerkill should matter. It should give you reward (equipment), but on the other side deny you options (teamwork?), so you have to weight it against each other.
Atm there is a minor group of people who like to kill players for the lulz and justify this with "In an postapocalyptic world i would kill your for food"

WHEN ACTUALLY DID YOU KILL A SURVIVOR IN THIS GAME BECAUSE YOU WERE STARVING TO DEATH? (hilarious argument)

The problem is, that this group pushed the normal paranoia of a dayz-player over the top, so now average players shoot people on sight cos they think anybody else would. If i get no reward for not killing you, why should i take the risk of you shooting me in the back? The only thing that stops some players from doing so is their moral and their empathy in the poor guy that just lost all his stuff without any reason.

thread

uzun lafın kısası skype'da konuşup beraber parti kurmadığın herkesi gördüğün anda öldürmemek aptallık. hype geçince hızlı patlar oyun muhtemelen.

videolarda komedi buglar filan da var ama hadi o neyse.

oyun bir yerde cidden insanı vahşileştirip başkalarına öldürmeye itiyor özellikle yaralıysan ve kasabalara yaklaşamıyorsan gördüğün kişileri yağmalamak hayatını sağlaman için iyi bir yol oluyor ama dün mesela tam donanımlı birisi ile karşılaştım ilk başta onu vuracağımı sanıp nişan aldı ama bir süre sohbet ettik daha sonra ona zombiler saldırınca birbirimizi kaybettik.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca buglar olduğu doğru zaten download etme sayfasında oyun hala erken yapım aşamasında bu yüzden bulduğunuz hataları bizimle paylaşın gibi bir şey diyor ancak şimdiye kadar gördüğüm tek hata acaba mataramı gölette doldurabilirmiyim diye yaklaştığımda gölete düştüm ve sırt çantam suyun içine düşüp kayboldu. hatamı, yoksa scriptmi bilemedim ama bana hata gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.six-updater.net bunla modu beta patchi herseyi rahat kuruyosunuz tek tiklama ile. yeni versiyonu cok iyi olacak ama daha var ona.

http://www.dayzcommander.com/ bu cok cok daha iyi launcher ama modu felan yuklemiyor. sadece arma beta patchini yapabiliyor. serverlari detayli arayabiliyorsun, friend list felan var. oyun server saatine gore gece/gunduz oluyor ve nightvision olmadan gece serverlarida oynamak imkansiz otesi. day only secili bende hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

http://www.six-updater.net bunla modu beta patchi herseyi rahat kuruyosunuz tek tiklama ile. yeni versiyonu cok iyi olacak ama daha var ona.

http://www.dayzcommander.com/ bu cok cok daha iyi launcher ama modu felan yuklemiyor. sadece arma beta patchini yapabiliyor. serverlari detayli arayabiliyorsun, friend list felan var. oyun server saatine gore gece/gunduz oluyor ve nightvision olmadan gece serverlarida oynamak imkansiz otesi. day only secili bende hep.

six i kullanınca girebiliorum serverlara ama commander ile deneyince hata veriyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun ya toplu halde oynanir ya da kan kusturur gibi duruyor :)

Karsilasilan oyuncularla bi sekil grup kurma sistemi eklemeleri lazm ve grup halindeyken friendly fire'in calismamasi gerekiyor. Bir kisi gruptan cikmak istediginde de diger oyunculardan izin almasi geregi veya notification eklenirse iste o zaman eglenceli hale gelir. Bu sekilde sen gruptan cikmak istediginde donup kafana sarjor bosaltabilirler ya da grup uyelerinden kacip o sekilde gruptan ayrilabilirsin. Boylelikle biriyle karsilasildiginda onunla grup kurup kurmama karari da oyunculara sunulmus olur.

Su sekilde deathmatch+zombies'den baska birsey olmaz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oynayışımda bi deniz fenerine yüzdüm sora kayalıklardan düşüp bacağımı kırıp öldüm sadfsda.

ikincide zombilerin arasından geçip bi eve giriyim dedim. baya sürüne sürüne evin kapısına vardım. açılmadı kapı. yedi zombiler beni.

daha hiç oyuncu göremedim. birde flashlight yada inventorydeki şeyler nasıl kullanılıyor? bulamadım bir türlü.

steam id: rabec. oynamak isteyen varsa eklesin benide.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...