Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ Mod

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

SpiderS_DangeR said:

orjinal arma 2 ile ilaçlı serverlara girebiliyo muyuz? öyleyse bizde gelelim ammo ile, resmen başlayamadık oyuna 1 gün boyunca fds

şimdi gwindon öyle yaptı ilk seferinde, girdi, oynadı hatta kafama baltayı da geçirdi işte fdsgkj ama ertesi gün girmeyi denediğinde oyun loadingte kaldı. neden öyle oldu anlamadık. deneyin siz yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle selamlar,dayz hakkında pek turkce forumlarda bişe görmezdim ama googledan buldum burayı,bi dünya kişide oynuyormus :D. (ihtiyacı olana yardımcı olabilirim özelden.)son olarak

Xenocide

hacı siz hangi serwerda oynuyorsunuz? biz poland serwerindayız.gündüzleri 40 50 kişi sürekli on,gecede 15 20 e düşüyor genellikle.

korsanla ilgili mesajlardan kaçınalım lütfen, özel mesaj ile sınırlı tutun. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

aeudsf çok iyi lan, two men enter one man leaves madmax kafası tam. ama şampiyon eleman karşındaki ameleler baltayı daha çekemeden kesmiş hep ayıp etmiş insan bekler biraz akiki

evet ya sdf, bi de tam rp kafası. işte yaralandın mı, üzerinde silah var mı? kamp kurduk hayatta kalanları topluyoruz, suyumuz yiyeceğimiz silahlarımız var falan dediklerinde ohş eridim.
Sosyal ağlarda paylaş

numberone_01 said:

Grimnax said:

DayZ.Ua #1 serverindayız 45 kişilik

tamamdır.bi deniyim bende.uzun ömürlü sanırım dimi,ben pl serwerinda 1.5 haftadır oynuyorumda hiç kapanmadı :D

1 haftadır acık bu devamli 40+ playeri var. ama 2 gündür bu patch yüzünden rolling restart var devamli cıldırtıyor bazen..
Sosyal ağlarda paylaş

Grimnax said:

numberone_01 said:

Grimnax said:

DayZ.Ua #1 serverindayız 45 kişilik

tamamdır.bi deniyim bende.uzun ömürlü sanırım dimi,ben pl serwerinda 1.5 haftadır oynuyorumda hiç kapanmadı :D

1 haftadır acık bu devamli 40+ playeri var. ama 2 gündür bu patch yüzünden rolling restart var devamli cıldırtıyor bazen..

bi girdim waiting for character to create dan soraki loading ekranında takıldı bi 20 dk falan bekledim girmedi.heralde 1.7.2.3 var diye düşündüm 1.7.2.4 yükledim şimdi yine aynı ekrandayım.bi 15 dakikadır bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ve girdim.ilk gördüğüm sey Xenocide isyanlari oldu :D adam haklı beyler.elinde balta varken vuranlara gicik oluyorum.istatislik kasiyo dicem oda hic bi ise yaramiyor.amac nedir anlamıs deilim.bu arada serwerda gündüz olması süper bişe.benim poland serwerinda aksam saat 9 dan sora hava kap karanlık oluyor oynanmıyor hiç.burası çok iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

serverı değiştirmeyi düşündüm şu anda, çünkü oyuna girdiğimde 2 gün önceki halime falan dönmüştü. onu da işte 1 dakika içinde öldürmeyi başardım.

çok geri gidiyor bu server, eğer bu 2 gün önceye gitme olayı bana has bişey olmuşsa np ama grim'in bi test etmesi lazım.

ayrıca evet, ne olduysa yine 20 dk falan sürmeye başladı loading.

bikaç saat önce full gearlıyken öldürülmüştüm. o ana geri dönmezse değişirim aga serverı, acımam.

bak sinirim bozuldukça güncelliyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

serverı değiştirmeyi düşündüm şu anda, çünkü oyuna girdiğimde 2 gün önceki halime falan dönmüştü. onu da işte 1 dakika içinde öldürmeyi başardım.

çok geri gidiyor bu server, eğer bu 2 gün önceye gitme olayı bana has bişey olmuşsa np ama grim'in bi test etmesi lazım.

ayrıca evet, ne olduysa yine 20 dk falan sürmeye başladı loading.

bikaç saat önce full gearlıyken öldürülmüştüm. o ana geri dönmezse değişirim aga serverı, acımam.

geriye gitme olayı büyük ihtimal hilecilerden dolayı oluyor.adamlar bi anda oyuna girip herkesi öldürüyor bazen.adminde rollback atmak zorunda kalıyor.tabi oda en son yedeklediği güne geri dönüyor.olabilir yani.mesela bence şifre koyması lazım serwera çünkü herkes girebiliyor.benim oynadığım serwerin forumu var mesela oraya 10 mesaj atıyorsun öle alıyorlar seni serwera.yani uğrasman lazım.hilecilerde pek uğrasa gelemiyorlar o bakımdan sorun olmuyor serwerda.ama burda emin değilim yani.2 dir doğdugum yere bakmayı kaçırıyorum çünkü loading ekranı 20 dk falan alt tab yapıp buraya falan bakıyorum şimdi yine kaçırdım nerde doğdum acaba :D

guncelleme : bak mesela dediğim şey oldu.herkes öldü :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya server degiştirmeyi bende cok düsündüm hatta aradım baya da malesef fakir oldugumuz icin secenegimiz cok fazla yok :D bu hacker/exploiter muhabbeti olustu son patch ile beraber ve bizim oynadıgımız servera sataşıyor birileri o yüzden geri sarmalar fln. ama yani su 1 haftalık sürede baya oynayıp araştırdım baya hızlı calısıyor dev team ellerindeki kaynaklar ile. kısa süre icinde bu yasadıgımız loadingde takılmaların fps dropların fln düzelecegine inanıyorum ben heh.

xeno yoksa bu aksam ben cıktıktan sonra yine mi öldün yea?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...