Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ Mod

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

evet abi direkt onu düşündüm ben de bunu okur okumaz. egemen öyle adam değil, yapmaz dedim. airstrip basıp komando olarak çıkacağız dedim, gün gelir ateş altında kalırım bu adam kurtarır dedim, düştüğümüz duruma bak.

böyle hayatın, zombilerin de kattillerin de allah cezasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hocam 2 gündür başındayım haftasonu mu aldı şerefsiz :)
oyun spawn pointleri koruyan zombiler, survivorlar ve banditlerin olduğu bir haritada hayatta kalmaya çalışıyorsun tabi çok zor emek istiyor harita çok büyük bu arada.oyun open world demek yanlış olmaz.ilk amaç hayatta kalmak ama oyun l4d gibi değil çok zor. donanımsız başladığından ilk başlarda bulduğun loot spawn pointleri, deer huntlar mesela buraları 2dk da bir lootlar için bakmalısın şahsen ben öyle yapıyorum. lootlar generate bir şekilde düşüyor. boş kola kutusuda olabilirak ak47 felanda düşebiliyor. etraftaki banditler (survivarları öldürmüş olup humanityden bi haber arkadaşlar) seni gördüğü yerde öldürmeye çalışıyor.survivorlar (yani normal player) başka playerları öldürdükçe bandit durumuna düşüyor (5 kişi olması lazım öldürmen gereken survivor sayısı)susuzluk yemek ihtiyacı vucud ısısı kanamada hayatta kalman için dikkat etmen gereken faktorler. Birde oyunun mekaniğinde ses ve görünür olmak gibi seni farketmeleri saglayan (zombilere daha çok) etmenlerde var.Birde mmo gibi düşünebilirsin üsütündeki itemlar ölmedikçe duruyor başka serverlarada girsende.

şimdilik betada glitchler olsada oynatıyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun rutine dönecektir elbet. Amaç en iyi donanıma sahip olmak grup olarak önemli noktaları basıp temizlemek gibi şeyler. Farklı bir tecrübe yaşatıyor oyun. Oyunun nirvanası 2 loot alıp sağ kalmak diyebiliriz :) Nirvanaya ulaşabileceğin bir durum yok.hersey tek headshot a bakıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...