Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vıııınn

eski

Öne çıkan mesajlar

DeBuffAndHeal said:

Ayarlanıyo galiba tablet içinde. onun yerine multivınn var onu al daha kesin olur.

direk gidip tablet için vınn sorayım madem garanti olsun fiyatları ne kadar oluyor bunların ?

bi de tablet'in sim card desteği var acaba hatta internet paketi alıp girsem daha mı ekonomik ve rahat olur ?

yoksa vınn daha hızlı mı olur ?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

avea'ya gecin diyoruz o kadar. git bi jet al :)

karasız bi operator Avea. iş yerinde 4, 5mbit bağlantım var. evimin orada gsm bile yok. mesaj atarsın gitmez, mesaj 6-7 saat delayli gelir.

Turkcell>all ne yazıkki. 5-10 TL fazla verip adam gibi kullanıyor olacağım.

Bugun dönüyorum Turkcell'e :)
Sosyal ağlarda paylaş

tarafsız yorum

dönme yav bu aralar hızlandırıolar rekabetten ötürü vf yi.
öte yandan tamamen lokasyon bazlı bir sorun.

bak eğer bağlanabiliyorsan bi iki bişi sorucam,
modeme elini koy, çok ısınıyor mu?ısınıyorsa evin başka yerlerinde bağlanmayı dene 15 santimlik bir lokasyon değişikliği bile fark ettirir.

müşteri hizmetlerini ara ısınmıyorsa, ( ısınsada ara tabe )ama ısınmıyorsa çekio demektir. ellerine düşerse 1 günde düzeltirler ama araman lazım, farkında bile olmayabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

evinin catisina kurulum icin izin ver halledelim sorununu :) muhtemelen bulundugun bolgede kiralama yapılamıyor. ama detay bilmedigim icin bilemiyorum tabi sorunun ne oldugunu.

tamam hadi orası bizim lokasyondan kaynaklanıyor. Şuna ne dicen;

Metroda haliyle ulaşılamıyoruz. Fakat metroda giderken gelen tüm smsler bi 3-4 saat sonra geliyor. Turkcell'de bu süre sıfır. Metrodan çıkınca şu şu seni aradı. Al bu da sms'lerin diyo :PP
Sosyal ağlarda paylaş

bilemiyorum gercekten. daha once boyle bir sikayet gormedim. musteri hizmetlerine mail at, case acıp sorumlusuna gondersinler. problemi yasadıgın metro istasyonunu da belirt lutfen.

metro istasyonlarından arama yapabilirsiniz ama cagrı alamazsınız. sebebi uzaktan kontrolle bomba patlatılması durumu. tum operatorlerde bilincli olarak uygulanan bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...