Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

Abi oyun kaymak gibi çalışıyor şuan. 1 kere crash yedim o kadar. BF3 gibi çalışıyor resmen.

Audio içinse C:UsersXXXXXXDocumentsBattlefield 4settings klasöründe PROFSAVE_profile dosyasını text editor ile açın, 2. sırada GstAudio.AudioQuality ayarı var, onu 4 yapın ve save edin.

Ben de ses problemi çözüldü.

Lath respect my man :) teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

32 lik de göçüyor

hepsi göçüyor.

en son 32'lik denedim bu çökmez diye, ikisi de göçtü*

dün veya dünden önce bu kadar değildi. bildiğin neredeyse hiçbir oyun sonlanmıyor.

6 oyun attım, 5'i crash. hep böyle 20-70 ticket kala.

max. ticket az olan serverlar belki göçmüyor olabilir onunda arama filterı yok, gg.

kafadan 80 ammo ribbon falan gitti bugün asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Railway dışındaki haritaları beğenmedim ben ya, Tank fabrikası olan da etraf o kadar detay dolu ki hiç seçilmiyor birimler.

Storm ve Barajlı olan da hoş değil bayıyor yüz yüz bot sırası bekle, Locker da zaten araç yok ben tankçıyım hep Conquest oynuyorum. Diğer haritalar da denk gelmedi pek ama işte sadece Railway hoşuma gitti, geniş ferah ferah bi o var, keşke BF3ün haritaları azıcık düzeltip koysalarmış buna.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

radyoda bf4 reklamı dinleyince gaza geldim, teknosa reklamıydı işte bakayım dedim 150TL

fazla lan, deluxe edition gerçi de

nereden nasıl alıyorsunuz siz. Alayım bende asdfasd

TTNET kullanıyorsan, taksitle 96 TL 'ye alabilirsin.

http://www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-4
Sosyal ağlarda paylaş

Ses loop olayı crash olayı abi işte. Onu da çözeceklermiş bugün battlelog'ta yazmışlar. Onun haricinde araçların içine girince seslerin kaybolması, LathspeLL dediği olay ile çözülüyor. Ben daha rubberband yaşamadım sunucuda. Sabit 60 fps alıyorum hep. Benim için crashlerden başka sıkıntı yok. Ayrıca çoğu mapi de beğendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...