Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

abi türkiyede ilk 20'deydim skillde ard arda birkaç kötü oyun geldi 124. olmuşum, ne kadar hızlı düşüyor skill öyle.

şanssızlık peşine takıldı mı harbiden lanet şeyler oluyor. 6 defa spawn kill yediğim oldu ard arda. spawn oluyorum önümde tank, spawn oluyorum arkamda infantry, spawn oluyorum olduğum alet içine girdiğim saniye patlıyor, spawn oluyor başka adama ateş ederken ikisinin arasında meatwall olup telef oluyorum falan.

dün rage quit yaptım başlarım oyununa diye.

bir de yeni silahlar gelse keşkem, bütüm betayı 4 silahla oynamasak.
Sosyal ağlarda paylaş

http://battlelog.battlefield.com/bf4/en/battlereport/show/1/387132388623098240/795592268/

gönüllerin kahramanı olmuşsun sadasdasd

yazdım sana squad açıyorum gel diye sallamadın hiç, mültecilerle oynuyorsun. adamlarda ne bir birlik var ne bir objective ataması. A'ya bir kapandık 3 kişi 15 dk 30 adam, 4 tank, 2 heli patlattık hiç kaybetmedik neredeyse resmen 200 score geriden olay döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/en/battlereport/show/1/387132388623098240/795592268/

gönüllerin kahramanı olmuşsun sadasdasd

yazdım sana squad açıyorum gel diye sallamadın hiç, mültecilerle oynuyorsun. adamlarda ne bir birlik var ne bir objective ataması. A'ya bir kapandık 3 kişi 15 dk 30 adam, 4 tank, 2 heli patlattık hiç kaybetmedik neredeyse resmen 200 score geriden olay döndü.

Görmedim abi ben de sana evden çalışma derdi anlatırken çıkmışsın öyle random adamlara anlattım sjkdfhsdf. Birazdan giricem tekrar da FOV'u 60 yapıcam 70'de midem bulandı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada maçte epik bir sahne oldu ya bildiğin sesli güldüm, 2 tane engineer tankla geldi A'ya, ben arkadan bir tane denk getirdim ve içeri kaçtım, adamlar baktı kimse yok ikisi de indi repair yapıyor, bunlar fark etmeden atladım içine, benim setupda anti personnel silah yok, haliyle işime gelmedi, neyse bunlar ben binince rpg'leri verdiler tankın arkasından hemen indim tanktan, heyecanla bunlar içine atladı hemen, atlar atlamaz rpg'i arkadan bir verirsin ikisi de kızararak öldü. mwhahahhhahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...