Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

China Rising map pack bedava gelecek bir de 4 gün erken girdik betaya o kadar.

Bu arada RPG'lerin refill olmaması ve tankların cort diye yatmaması şu anda sıkıntı gibi gözüküyor olabilir ama ben çok isabetli olduğunu düşünüyorum zira commander gelince bütün oyunun dengesi değişecek, o tankları mankları hep commandera gevşetmek gerekecek, oyunun dinamiği daha şık olacak kanımca.

Katılmayanlara katılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

bir sorun var houston , oyun load ediyor ama loading ekrani onde asili kaliyor, arka planda spectator gibi koselerden isik siziyor.
cozum nedir ?

Biraz daha bekleyince düzeliyor o ya, bizde öyle oldu.

bingildak said:

abi herif forumda böyle konuşuyor konuşuyor sonra cesedine med pack atıyor, tankı denize sürüyor falan yani. oynamayın bu adamla.

Abi ben şu anda oyunun dinamiklerini anlamaya ve olası bugları görmeye çalışan yetkin bir beta testerım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle rephrase edeyim soruyu o zaman, 3 arkadaş oynuyoruz biz genelde online oyunları. Zaten yaz maz ayağına doğru düzgün oyun yoktu wow'da arena fln takılıoduk.

Şimdi ama yeni birşeyler oynasak diye düşünüyoruz. Geçen sene BF3'ü bi kaç ay beraber online oynamış oldukça da eğlenmiştik.

Şimdi soru, BF4 hype yaratım mı arkadaşlar arasında, yoksa beklentiye boşuna girmeyelim mi?

update: bide 7970'ü olup performansı değerlendirecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi BF3 ne kadar COD ise bu da o kadar COD ya gerçekten gerizekalı insanlar ya. BF3'ü almışlar, üstüne ekleme yapmışlar, player triggered olan ama scripted olan bina yıkılmaları var, onun dışında mapin belli başlı yerlerine sıkınca dağılıyorlar. Ne alakası var yani COD ile şunun ben çözemiyorum, eşşek kadar alanda 64 kişi birbirine tank tüfek helikopterle giriyor, gelip koridor shooterıyla bir tutuyorlar.

Ne kadar benzeyebilir yani COD'a bir Battlefield oyunu?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani biri dar mapte reflekse dayalı relatif olarak az kişiyle oynanan, infantry combat üzerine bir oyun; diğeri inanılmaz büyük mapte, gerek açık gerek kapalı alanlarda hem infantry hem hava hem de kara hem de SIVI araçlarıyla savaşılan bir oyun.

NE KADAR BENZEYEBİLİR?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...