Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Yine aksiyon dolu BF günleri geri döndü, Berkinster ile şu transport helikopter ile bayraktan bayrağa gezerek support'luk yapıyoruz, o kullanıyor ben tarıyorum. Bir yerde binaların arasına girerken tank çıktı, ateş etti, helikopter yan dönüktü o an, benim olduğum kapıdan girdi öbür kapıdan çıktı, kulağımdan geçti top hahahah.

Hemen ertesi round büyük binanın tepesinde çıktım çünkü ele geçirmeye çalışıyorlardı ama bizimkiler temizlemiş binayı.

Bir sessizlik çöktü, millet bakıyor kalan var mı diye. Bir anda kenardan sprintle iki kişi koşup aşağı atladı, ben arkalarından atladım aşağı. Havada damage verdim adama, çatıya indiler. Arkalarından inip tabanca ile temizledim.

Aksiyon filmi gibi resmen ooooh.
Sosyal ağlarda paylaş

birlikte point'lere rush olayı da çok iyiydi, bir de ts, mumble fln olsak süper olur.
Berkinster tam takım oyuncusu, adam her toplu aksiyonda var(tu)

yanlız medic baya değişmiş ya. Direk med-pack'i adama atıyorsun, ortada dursun herkesi heal'lasın olayı kalkmış. Res olayı zorlaşmış, daha kısa süre var sanırım res için. Medkit'ler de puan vermiyor artık sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Yine aksiyon dolu BF günleri geri döndü, Berkinster ile şu transport helikopter ile bayraktan bayrağa gezerek support'luk yapıyoruz, o kullanıyor ben tarıyorum. Bir yerde binaların arasına girerken tank çıktı, ateş etti, helikopter yan dönüktü o an, benim olduğum kapıdan girdi öbür kapıdan çıktı, kulağımdan geçti top hahahah.

Hemen ertesi round büyük binanın tepesinde çıktım çünkü ele geçirmeye çalışıyorlardı ama bizimkiler temizlemiş binayı.

Bir sessizlik çöktü, millet bakıyor kalan var mı diye. Bir anda kenardan sprintle iki kişi koşup aşağı atladı, ben arkalarından atladım aşağı. Havada damage verdim adama, çatıya indiler. Arkalarından inip tabanca ile temizledim.

Aksiyon filmi gibi resmen ooooh.

Allah belanızı versin çocuklar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 tanesinin patlatması gerekiyor kanımca, zaten öyle zırt pırt attığın bir şey değil, yerini de belli ediyor.

en azından 2 tanesi disable etsin yani, adam dönüp vurmasın 4. rpg'den sonra.

stinger o konuda çok iyi, bir tane vuruyorsun heli iptal. adama kaçma fırsatı da tanıyor, sana bitirme fırsatıda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...