Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazanda Oruç durumu

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

oruc tutuyorum ,sicak micak bahane aranmamasi gereken bir olay ,aksama kadar disaridayim.kabede mekkede +50 derecede de fazla etkilemiyor ama turkiyede oldugum icin orucun anlamini da buraya gore yasiyorum.fakirlere sadece ramazanda degil hergun sofralarimizi acalim,es dostun karnini doyurmak icin degil mahallede durumu yerinde olmayan ailelerle beraber oruc acalim emin olun daha guzel oluyor Allah tutanlarin orucunu kabul etsin tutmayanlarda insaallah tutar
Sosyal ağlarda paylaş

Butcherofego said:

Bu fakirlere yardım edelim , evlerimizi açalım muhabbetine hep şu söz aklıma gelir

yuh bu kadar da saçmalık olmaz ya he millet aç kalsın da yardım edip sevap kazanalım istiyoruz. insanların yaptığı iyiliğin altında aradığınız şeye bak ya.hayatında hiçkimseye bi faydası dokunmayan adamların facebookta spamlediği yazı zaten o.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

Butcherofego said:

Bu fakirlere yardım edelim , evlerimizi açalım muhabbetine hep şu söz aklıma gelir

yuh bu kadar da saçmalık olmaz ya he millet aç kalsın da yardım edip sevap kazanalım istiyoruz. insanların yaptığı iyiliğin altında aradığınız şeye bak ya.hayatında hiçkimseye bi faydası dokunmayan adamların facebookta spamlediği yazı zaten o.

he canım he
Sosyal ağlarda paylaş

nutella hakaret kotan dolmadı mı bugün?

ya öle bişe sölüyorsun ki bunu yapan adamların hiç bu tür şeyleri düşünemediğini idda ediyorsun nerden biliyorsun da nasıl bu kadar eminsin anlamıyorum. hayır yoksulluğun olmadığı bi dünyayı kim istemez ama adamın elinden gelen sadece bu işte o adama "sen bunu yaparak kendini tatmin ediyorsun" deyip hiçbişe yapmayan adamlar mı düzeltecek ülkeyi.bi senin kafan çalışıyor bugüne kadar bi sen düşünbildin dimi yoksulluğun olmadığı bi toplum oluşturmak gerektiğini.aşın artık bunları ya
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

nutella hakaret kotan dolmadı mı bugün?

ya öle bişe sölüyorsun ki bunu yapan adamların hiç bu tür şeyleri düşünemediğini idda ediyorsun nerden biliyorsun da nasıl bu kadar eminsin anlamıyorum. hayır yoksulluğun olmadığı bi dünyayı kim istemez ama adamın elinden gelen sadece bu işte o adama "sen bunu yaparak kendini tatmin ediyorsun" deyip 1 hiçbişe yapmayan adamlar mı düzeltecek ülkeyi.bi senin kafan çalışıyor bugüne kadar bi sen düşünbildin dimi yoksulluğun olmadığı bi toplum oluşturmak gerektiğini.aşın artık bunları ya

1 buna sen mi karar veriyorsun

aynı post icinde hem bunu söyleyip hem de

ya öle bişe sölüyorsun ki bunu yapan adamların hiç bu tür şeyleri düşünemediğini idda ediyorsun nerden biliyorsun da nasıl bu kadar eminsin anlamıyorum.

diyorsun

ben emin olamıyorum ama sen bu tarz adamların ülkeye faydalı olamayacagına pek bir eminsin
Sosyal ağlarda paylaş

neyse tartismayalim bunu da merdivenleri nasil cikiyorsaniz bir gun gelir oyle de inebiliriz.fakirlik edebiyatini yapmasin kimse simdi bazilarina bir gomlek bol gelir..

ama fakirlik elindekiyle yetinmektir,gun sonunda verdigi nimetler icin sukretmektir yaradana,zenginken elinde 4s le dolasirken ptt kartina talim edecegime intihar ederim diye kopruye cikmak degildir.gururun da serefinde dibidir beyim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...