Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıçak verin allah yolunda kesicem bunları

Butcherofego

Öne çıkan mesajlar

yine bu iyi bir gelişme. ben yolcularında tekbire karşı çıkan adama dalmasını beklerdim.

throine de gözüyle görmeden inanmaz böyle şeylere çünkü burası isviçre hiç olası bişey değil bu ülke için heh sol.org.tr de bir beltur çalışanı üzerinden yalan haber yaparak hükümeti devirmeye çalışıyormuş öyle dediler bana
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

throine said:

çıkan ilk sonuç paticik. ahah

http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=B%C4%B1%C3%A7ak+verin+allah+yolunda+kesicem+bunlar%C4%B1&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
of yetersizleştiğin çok oldu da bu kadarı görülmedi.

ahahahahahah:D

adam direk başlığı copy/paste etmiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Fistan said:

aynı haber biçok haber sitesinde var

Haberin kaynağından bahsediyorum ben. Hit almak için gazetelerin haber c/p etmesini demiyorum.

Kaynak: sol.org

He canim haber sitelerinden istedigin haberi alip kendi sitende yayinlamana da bisey demiyorlar zaten.digerleri mal, ajanslara tonla para doksun, milliyet hurriyette c/p yapsin.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

haberde geçen bir cümleyi aratmamdan ne geyik dönmüş yahu ahah
laf sokucam diye baya kasmışsınız. bilseydim ben size malzeme verirdim, yorulmazdınız. sdf

aynısını sen de yapıyorsun hiç boşuna söylenme heheh sevmediğin biri yanlış bir haber koydu mu hemen şenlik ortamına çeviriyorsun konuyu :p
Sosyal ağlarda paylaş

buna çok benzer bir olay gecen sene izmirde yaşanmıştı.kıbrıs şehitlerinde manyagın biri aynen tekbir çekerek koşarken halkın linç girşimine maruz kaldı. baya bir kaşı gözü açılmıştı takkelinin. ozaman izmirde böyle bir olay olduguna mı üzülmeliydim yoksa izmir gibi modern "görünen" bir halkın linç girşimine karıştıgınamı:)
Sosyal ağlarda paylaş

izmirde akp ilk secim kazandıgında alsancakta tekbir getirerek insanların üzerine süren akp seçim minibüsleri gezdi tek bir olay çıkmadı alsancak camiinin yanındaki otobüs duragının orada,aynı yerde birbirlerini emen gay couple da gördüm,senin dedigin adam huzursuzluk cıkartıyor diye esnaf dayagı yemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

fizban said:

throine said:

çıkan ilk sonuç paticik. ahah

http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=B%C4%B1%C3%A7ak+verin+allah+yolunda+kesicem+bunlar%C4%B1&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
of yetersizleştiğin çok oldu da bu kadarı görülmedi.

ahahahahahah:D

adam direk başlığı copy/paste etmiş :D

PAKOFIJGDIOJPĞKPÜLAFSOĞ ABİ OF. Sonra da çıkıp hala kendini zeki sanan cevaplar falan veriyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...