Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aldatma ve vicdan

Seele

Öne çıkan mesajlar

küheylan said:

Fistan said:

bu topigin eglencesi bi turlu artmadi ya

18. sayfada bunu gördüm ve topicin geleceğinin de farklı olmayanı düşünüyorum. aralarda çok efsane paragraflar çıktıysa bi özelden şeyediverin.

Kesinlikle katılmıyorum, topik sonuna kadar teslim etmeye devam ediyor.

N'nin resmini koyduktan sonra "oyununa gelmedim" demek de nedir? Ya iddalar doğru alakasız bi chubby resmini flare olarak ortaya attı, ya da chubby chaser ve İMK dediği kız da aslında yalnızca bir İK. Yalanan kulaklar, birbirine sürten vucudlar N'nin resmini gördükten sonra eski hareketliliği yaşatmıyor bizlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Seele said:

yetolugum neymis bir anlatsan. Naif bir türk genci olarak olaylardan ter termiz siyrildim. Evet belki IMK ile bir aktion bir adrenalin olanbilirdi. Ki onu tanisaniz kisilik olarak ne kadar igrenc bir insan oldugunu anlarsiniz. Memeleri büyük ve güzel diye ona kazandirdigi bu arti onun tüm eksilerini silmez silmemeli. Aksamki ickili oyunda yanima oturup icki kadehine uzanicam diye memelerini dizlerimi sürttürmesi, oyun geregi kulagimi yalayip kulak mememi isirma, bizim ne örf ne adetlerimize uyar. Hollanda gibi bir yerde alkol ve uyusturucudan uzak durdum. Tamam alkol aldim cayir cayir yanacam cehennemde ama hani kendimi kaybetmedim. hem IMK olsun hem N olsun yada diger kizlar olsun oyuna gelmedim. Bu baglamda kendimi sansli ve iradeli buluyorum. o title geri alinsin lütfen.

http://i.imgur.com/tfGwi.gif

of su son post çok feci yeto
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

yetolugum neymis bir anlatsan. Naif bir türk genci olarak olaylardan ter termiz siyrildim. Evet belki IMK ile bir aktion bir adrenalin olanbilirdi. Ki onu tanisaniz kisilik olarak ne kadar igrenc bir insan oldugunu anlarsiniz. Memeleri büyük ve güzel diye ona kazandirdigi bu arti onun tüm eksilerini silmez silmemeli. Aksamki ickili oyunda yanima oturup icki kadehine uzanicam diye memelerini dizlerimi sürttürmesi, oyun geregi kulagimi yalayip kulak mememi isirma, bizim ne örf ne adetlerimize uyar. Hollanda gibi bir yerde alkol ve uyusturucudan uzak durdum. Tamam alkol aldim cayir cayir yanacam cehennemde ama hani kendimi kaybetmedim. hem IMK olsun hem N olsun yada diger kizlar olsun oyuna gelmedim. Bu baglamda kendimi sansli ve iradeli buluyorum. o title geri alinsin lütfen.

nabıyon aga hollandada? ara sokakta esnaf lokantasına mı gidiyon?
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

medal.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...