Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

taksimde çıplak eylemci paniği

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

adam kafayi yiyip soyunmus, heykele tirmanmis. mazereti de uyusturucu.

diger hayvanlarin mazeretleri ne?

ya haberleri izlerken 1 dk gözüm kaydı bu habere pek umursamadım da ama uyuşturucu nası bi mazeret ya aahah akli dengesi bozuk olsa yada bunalımda olsa neyse de. diğer "hayvanlar" da uyuşturucu alıp dövsünler adamı bi güzel
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

Marty said:

adam kafayi yiyip soyunmus, heykele tirmanmis. mazereti de uyusturucu.

diger hayvanlarin mazeretleri ne?

ya haberleri izlerken 1 dk gözüm kaydı bu habere pek umursamadım da ama uyuşturucu nası bi mazeret ya aahah akli dengesi bozuk olsa yada bunalımda olsa neyse de. diğer "hayvanlar" da uyuşturucu alıp dövsünler adamı bi güzel

uyusturucu soyle bi mazeret, adam o hale geldigine gore belli ki bagimli. tedaviye ihtiyaci var.
diger hayvanlarin normal hali bu. zaten biraksa polis linc edicekler adami.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben uyuşturucu kullananlardan nefret ettiğim için tarafsız olamayabilirim orda da yazdım başka bi sorunu varsa eyvallah ben kaç defa çıplak adam gördüm sokakta koşan dur şunu sopalayım diye aklımdan hiç geçmedi adamlar delirmiş belli. habere göz ucuyla baktım dedim zaten adamı (dövmüşlerse eğer) dövmeleri tabiki yanlış ama "ya adam uyuşturucu almış soyunmuş çıkmış ne dövüyonuz" iyi bi savunma değil idda ediyorum o adamı dövenlerin yarısının kafası iyidir o an. zaten memlekette kullanmayan kaç kişi kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...