Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twitter çılgınlığı

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

nedir bu abiler?
birisi bir foto koyuyor bütün haber sitelerine düşüyor twiti salladı etti diye.
mesela dün şu vardı bütün haber sitelerine düşmüş. nedir şimdi bu mu twitter?
https://twitter.com/didem_soydan/status/219391151386525696
yararlı zamazingo bir bak kesin seveceksin dediler de 1-2 saat karıştırdım dün çözemedim pek. çok boş lakırtı var yahu.
finans ve ekonomi gündemini an be an takip edersin falan demişti arkadaşım, bakalım uğraşıyorum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi yararı yok,
sen "tuvalete gittim, tostumu yedim, şu an sahile karşı ayağımı uzattım, balık avlamanın inceliklerini öğreniyorum, dün akşam bara gittik fotoğraf çektirdik" gibi çok kısa mesajlar giriyorsun,
insanlar da seni takip ediyor, "haaa, demek ki yeni bir kitap okumuş beğenmiş, hmmm demek ki haberlerde futbol şike olayından bahsediliyormuş" gibi yorumlar yapıyor.

sevdiğin ünlülerin (aktör, game developer, yönetmen, yazar, tiyatrocu vs) twitlerini takip edersen en azından gelecek programlarını görmüş oluyorsun felan...

onun dışında şu an kendimi captain obvious gibi hissettim, çünkü kesin bunları sen de biliyorsundur, fake üye felansındır,
bilemedim...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni işler bunlar, insanlar hala saçmalama aşamasında. Benim de listemde var bir sürü arkadaş, bütün gün bir işe yaramaz şeyler yazıp duruyorlar. Ama bu demek değil ki mesafeli davranın, şimdiden mesafe alırsanız gelecekte dışarıda kalırsınız.

Bu herkesi herşeyi takip edin, her köpeğin kedinin yemeğin instagram fotolarını koyun da demek değil :) Ölçülü ve akıllı bir biçimde bu işlerin içine girmek gerek.

BU ablamızın şahane poposunun resmi içinse şu örneği vereyim, herhangi bir yerme amacım yok kesinlikle; mesela her gün Bulvar gazetesi de çıkıyor, Cumhuriyet gazetesi de değil mi? Anladınız siz :D

edit:

Bu resmi gördükten sonra bazı laflarımın üzerini çizmek zorunda kaldım

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...