Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic Finding

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Kaldırsınlar tabi abi bir süre abuseladım set değiştirmeyi ama çok sıkıcı. E one click macrolarıda ban gelebilir muhabbetine tırstım bulaşmadım. 1m harcasan çok güzel mf gear statlı resli toplanıyo zaten (act1 için konuşuyorum) hem rahat oluo değiştirmede derdi yok falan ayrıca beyaz moblardanda güzel rareler düşebiliyo
Sosyal ağlarda paylaş

adamın dediği diablo steelseries mouse ile set değiştiriyosan np yoksa banlanabilir. steelseries farenin makro özelliği x7 farelerle aynı. bunların yaptığı script işlemi de klavyeye atayabileceğin otomasyonlardan farksız. banlayamazlar :)
ha banlarlarsa steelseries farelerin kullanımını yasaklamaları lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

click makrosuyla set değiştiriyorum diye ban yersem bütün haber kanallarına ve gazetelere diablo oyunuyla çocuklar şeytana taptırılıyor diye mail yollarım, internet üzerinden vergisiz satış yapılıyor bu oyunda diye maliyeye başvururum, çocuklar şiddete yönlendiriliyor diye meclise dilekçe veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

aramafeyki said:

merak ediyodum nasıl insanlar piyasa fiyatının altına koyar diye. helal olsun KAAARŞİM

yediğin yere çok iyi sıçmışın.

Haybeye sabah sabah tartışmak falan istemiyorum da, bu nasıl tabir böyle? Gerçekten biraz terbiye lazım bazılarına.

Kimi ne ilgilendirir kaça sattığım, kaça koyduğum. Varsa goldun alır, daha pahalıya satarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...