Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ya Rodgers ondan Gerrard yaratmak istedi, farklı konumlarda eğitmeye ve oynatmaya kastı ama yok istemedi.

Gerrard gibi orta sahanın jokeri olmak için 10 numarayı en iyi şekilde oynaman gerek. Oyun zekası da gelişirdi, yeteneği de gelişirdi ama istemedi. Biraz tembellik yaptı bana kalırsa,

Ha kendi mevkiisinde dünyanın en iyilerinden, en iyisi olmasa bile olmaya çok yakın diyebiliriz. Ama çok yönlü mü? Değil işte :(

Liverpool'da şuan tek korku o ya, Gerrard sonrası ne bok yiyeceğiz diye ağlıyorlar paso ve bir ara GS'nin sürekli yeni Hagi bulmaya çalışması gibi sürekli yeni Gerrard arıyorlar. O potansiyele en yakın adam da Joe Allen çıktı işte, onu kastırıyorlar 10 numarada bu sefer asfsdfas

Joe Allen orjin olarak DMC'dir bu arada, Pirlo stili bir adam
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Zegna said:

real bale transferi icin 130m euro butce ayırmıs, oha hehe.

Real şunu yapacaksa Rus ve Arap sermayesini boşuna eleştirmeyelim. Bale şu an insanlık dışı 3. oyuncu olma yönünde ilerliyor fakat Ronaldo'ya 90 ödenenen ortamda üstünden 3 sene geçsede bu fiyata çıkmak mallık.

Real gitsin ilk 11'inin kalitesini yükseltsin bu parayla. Xabi Alonso'nun yanına adam gibi orta saha alınsın Khedira yerine. Hatta Khedira'nın yedeği de topal Essien. Sol bek yedeği lazım, stopere yedek lazım. Higuain çok mızmızlanıyor yol verilir muhtemelen. Benzema'ya rakip olacak yıldız bir forvet lazım Falcao/Cavani vb.

sol bek marcelo/coentrao lan
Sosyal ağlarda paylaş

BBC'nin Liverpool muhabiri kulübün şimdilik sadece Ashley Williams, Hatem Ben Arfa, Christian Eriksen, Stefan de Vrij ve Lazar Markovic ile ilgilendiğini, scoutladıklarını açıkladı.

Lazar Markovic Fenerbahçe'nin de takibindeydi. Hatta Aykut almak istiyordu ama bayağı yüksek bonservis çekmişlerdi. Kitlerler Liverpool'a, çok sağlam adam ama beğeniyorum.

Eriksen'de Altınsay'ın listesinde vardı :( Beşiktaş'a getirtmek istiyordu ama işte malum olaylar... Gerçi getirtmek istemek ile almak arasında dağlar kadar fark var ama o becerebilirdi diyip geçelim asdfasds
Sosyal ağlarda paylaş

gerrard bana overrated geliyor, neden bilmem. liverpool maçını izlemeyeli çok uzun zaman oldu zaten. ne zaman açsam suarez gol atıyor, sonra kapatıyorum maçı fsdf.

united sunderland de çok bayıktı dün onu yazmaya gelmiştim aslında. ferdinand ve rooney dışında şampiyonlar ligi şokunu atamamışlar. citye bir 15 puan çaktılar gerçi bu halleriyle bile. city yine yenilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nazi selamı veren Yunan futbolcu, milli takımlardan ömür boyu men edildi.
AEK Atina takımının orta saha oyuncusu 20 yaşındaki Giorgos Katidis, Cumartesi günü Veria takımına karşı oynadığı maçta, takımını galibiyete taşıyan golü attıktan sonra tribünlere Nazi selamı vermişti.
İlgili Konular
Spor
AEK ve Veria, 1-1 berabeyken, Katidis’in 84’üncü dakikada attığı golle, AEK maçı 2-1 kazanmıştı.
Yunanistan Futbol Federasyonu, orta saha oyuncusunun yaptığı hareket için “Nazi vahşetinin kurbanlarına hakaret eden ciddi bir provokasyon” yorumunu yaptı.
Katidis ise Twitter hesabından, yaptığı hareketin ‘Nazi selamı olmadığını’ savunup “Ben faşist değilim. Ne anlama geldiğini bilseydim yapmazdım” dedi.
Katidis, bu hareketle ‘tribünlerde oturan bir takım arkadaşını işaret ettiğini’ söylüyor.
Yunanistan’da 19 yaş altı milli takımın da eski kaptanı olan Katidis’in yaptığı hareket maç sonrası sosyal medyada da büyük tepki çekmişti.
Yunanistan Futbol Federasyonu’nun milli takımlardan ömür boyu men ettiği Katidis, haftaya takımın yönetim kuruluna çıkıp, hareketinin ne anlama geldiğini anlatacak.
Reuters haber ajansına göre AEK’in Alman teknik direktörü Ewald Lienen ise Katidis’i şu sözlerle savundu:
“O, siyasi düşünceleri olmayan genç bir çocuk. Büyük ihtimalle internette veya başka bir yerde böyle bir selam gördü ve bu hareketi anlamını bilmeden yaptı.”
Sosyal ağlarda paylaş

Gerrard halen iyi de 2000'lerin ortasındaki adam değil malesef, ağır sakatlık geçirdi ve son 3 yıldır sürekli karışıklık içinde olan bir takımı sırtlamak zorunda kalıyor. Yükü çok ağır, herkes halen her şeyi ondan bekliyor.

Gerrard'a Xabi Alonso lazım her şeyden önce, performansının zirvesine onunla birlikte çıkmıştı ve bana kalırsa Xabi Alonso'da onunla birlikte zirveyi görmüştü. Sene sonunda Liverpool'a dönmesi gündemde, inşallah olur.

Lucas, Joe Allen falan şuan Gerrard'a yardımcı olabilecek düzeyde değiller. Nuri onun için getirildi o da yanına konmadı fikir değiştirilip.
Sosyal ağlarda paylaş

Yargıya devam da ikinci golü çok beleşti ya, kaleci elinden kaçırdı falan Balo değmedi bile gibi bir şey asdfsdafsad

Olsun ama akıllanma var. Şimdiye kadar ballon d'or alamadıysam bu benim suçum, daha çok çalışmam gerek demesi bile geliştiğinin kanıtı. Eskiden kıskandıkları için bana vermiyorlar diyordu sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Gerrard halen iyi de 2000'lerin ortasındaki adam değil malesef, ağır sakatlık geçirdi ve son 3 yıldır sürekli karışıklık içinde olan bir takımı sırtlamak zorunda kalıyor. Yükü çok ağır, herkes halen her şeyi ondan bekliyor.

Gerrard'a Xabi Alonso lazım her şeyden önce, performansının zirvesine onunla birlikte çıkmıştı ve bana kalırsa Xabi Alonso'da onunla birlikte zirveyi görmüştü. Sene sonunda Liverpool'a dönmesi gündemde, inşallah olur.

Lucas, Joe Allen falan şuan Gerrard'a yardımcı olabilecek düzeyde değiller. Nuri onun için getirildi o da yanına konmadı fikir değiştirilip.

Herkesi aldın sen de Liverpool'a. Messi feda derse gelebilir? O kalibrede orta saha zor Liverpool'un alması, ya Ada'dan aldığı youngsterlardan yetiştirecek ya da altyapıdan. O süreye kadar da Gerrard kalmaz pek.

Dayıoğlu Gerrard her ne kadar respect bir karakter olsa da bu sene olayın özü Suarez, Real'in forvet ihtiyacı varken aman diyim.

Ha son dönem performansı iyi Liverpool'un fakat hala yerden yere vurulan, meme konusu olan Arsenal'in gerisinde bu adamlar ashdashd
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi o olay şeyden çıktı. Alonso İngiltere'de futbol oynamayı özlediğini dönmek istediğini açıklamıştı bu sezon başında, aynı açıklamada Liverpool'un kendisinde çok önemli bir yer ettiğini ve imkan olursa tekrar oynamak istediğini söylemişti. Sözleşmesi seneye bitiyor gerçi ama Real'in orta saha kalabalığında yavaştan arka planda kalmaya da başlamışken KOP forumlarında iyiden iyiye "ALIN ŞU ADAMI" istekleri tavan yapmıştı bir ara,

Yani saçma sapan adamlar alınacağına alınsın geri, onca adama çok büyük paralar döktük. Sözleşmesinin son senesinde bu yaştaki adamı Real'den 10-15'e çok rahat alırsın istersen, Liverpool'un veremeyeceği para değil. Dempsey'i istiyordu sene başında hem kulüp hemde taraftar, 750k daha yüksek teklife Tottenham kaptı ki orada isyan çıkmıştı zaten.

Xabi geri gelsin. Çok istiyorum, bu sene olmasa da seneye gelsin futbolu Pool'da bıraksın. Gerrard ile mükemmel ikiliydi, yine gelsinler TD olsunlar. Hatta oyuncu/TD, eşofmanı indirip sahaya girsin işler ters gidince
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Suarez bir yere gitmez 1-2 sene daha, feci memnun ve daha geçtiğimiz günlerde sözleşme imzaladı. 50 milyon poundluk City teklifi de reddedilmişti.

Cavani, Falcao, hatta Ibrahimovic Real'e daha yakın isimler, onlardan biri alırlar artanı da bize kalır belki asfsdafas
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yok abi o olay şeyden çıktı. Alonso İngiltere'de futbol oynamayı özlediğini dönmek istediğini açıklamıştı bu sezon başında, aynı açıklamada Liverpool'un kendisinde çok önemli bir yer ettiğini ve imkan olursa tekrar oynamak istediğini söylemişti. Sözleşmesi seneye bitiyor gerçi ama Real'in orta saha kalabalığında yavaştan arka planda kalmaya da başlamışken KOP forumlarında iyiden iyiye "ALIN ŞU ADAMI" istekleri tavan yapmıştı bir ara,

Yani saçma sapan adamlar alınacağına alınsın geri, onca adama çok büyük paralar döktük. Sözleşmesinin son senesinde bu yaştaki adamı Real'den 10-15'e çok rahat alırsın istersen, Liverpool'un veremeyeceği para değil. Dempsey'i istiyordu sene başında hem kulüp hemde taraftar, 750k daha yüksek teklife Tottenham kaptı ki orada isyan çıkmıştı zaten.

Xabi geri gelsin. Çok istiyorum, bu sene olmasa da seneye gelsin futbolu Pool'da bıraksın. Gerrard ile mükemmel ikiliydi, yine gelsinler TD olsunlar. Hatta oyuncu/TD, eşofmanı indirip sahaya girsin işler ters gidince

abi xabi alonso hala madridin belkemiği, bırakırlar mı sanıyorsun o paraya. yerine kimi getiricekler başka, 60-70 milyon verip schweinsteiger mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Madrid'de o sirkülasyon hep oluyor ki yani Xabi'de onlar için vazgeçilmeyecek adam değil. Madrid için ne zaman birileri vazgeçilmez oldu ki :D

Ha belki Mourinho hırs yapar, bu sene tutarlar ama seneye kesinlikle ada yolcusu. Ha Liverpool, ha başka takım.

SWA'yı da çok istiyor Madrid ama almaları imkansız gibi o da Münih'ten başka takımda oynamam falan diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2294991/Jamie-Redknapp--Ashley-Williams-new-Jamie-Carragher-David-Moyes-best.html

Ashley Williams olacak gibi duruyor. BBC'de geçen isimlerden sonra adı en çok transfer ile anılan isim oldu. Gelsin Pool'a, stoper hattı iyice geçilmez olsun asfasd

edit:

şu callum mcmanaman'ın yaptığı hareket, tackle terror demişler de az bile yani ...

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/03/17/article-0-18BD34AD000005DC-433_634x449.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...