Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ntvspor un son 15 senedir futbolla alakalı hic bisey yapmayan acunu aramasını dogal karsılamayan bitek ben mi varım? Kendi calıstırdıgın adamın mı yok oraya yollayıp bu macı takip ettirdigin?

yani ahmet abiyi arasa da cok farkı yok gozumde. EVET HUSEYIN AMCAM ANLATIYOR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cakir recent red cards:

Tonight: Nani

Dec 2012: Cahill (Chelsea) vs Corninthians
Fifa club world cup final

Sept 2012: Gerrard (England) vs Ukraina
FIFA World Cup Qualifier

Apr 2012: Terry (Chelsea) vs Barcelona
UCL Semi

March 2011: Balotelli (Man City) vs Dynamo Kiev
Europa League round of 16

Anyone see a pattern?
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre de sertlikle alakalı, adam şu tekme kalbinin biraz altına geliyor, olmaz ya hani oldu da tekmeyle öldü gitti orda ne biliim çok ağır sakatlandı ya da futbol hayattı bitti... ee nolacak yani sarı kart mı olcak cezası =) ayrıca şu an ntvde tekrar tekrar izliyorum o ilk taban temasından sonra nani resmen piçliğine ayağını tekrar savuruyor arka açıdan yani taç çizgisinin ordan çok net gözüküyor. ilk temasa görmedi desek bile ikinci o savuruşu düşmeyle oluşan momentum değil bariz biçimde savuruyor ayağını arbeloaya doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

iste onu anlatmaya calısıyoruz da anlayan yok. o tabanın altı oyle top kontrol etmeye kalkamazsın, kalktın diyelim birine o tabanı cakarsak kırmızıdır. ki bu kısmı kırmızı bunu gectim sonra tekmeye devam ediyo ulan adama vurdum dur tekmemi geri cekeyim demiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

düşündüm. izledim.

kırmızı kart değil.

ayak tabanının kasıtlı sallıyor gibi olmasının sebebi diğer ayağının yere basmaması. aslında düşüyor orda nani.

havaya top kontrolü için zıplayın. birine ayağınızla çarparsanız öyle düşebilirsiniz ve kasıtlı ayağını sallıyorsunuz gibi görünür.

ama çok ince yani. zor karar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi madem futbolcu saglıgı diyorsunz madrid kalecisinin adamin suratina caktıgı cift yumruk ne olucak ?

futbolcu saglıgı ama o kaleci heödne mi dicez..

orda nani net görmüyor adamı 2+2=4 yani
ben de basta ayagi ile sonradan ittiriyor sanıyordum ama, diger acıdan öyle olmadgini göruyorsun, bide adam ayagını cekmemis denilmiş te, 2 ayakla yerden 1 metre havalanıp 1 kere deneyin ayaklari cekmeyi bakalım oluyor mu..
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

gördü görmedi mevzusu ne kadar saçma ya. görmeden adamın ayağını kırsa, kaburgasını kırsa sarı kart mı verecek.

Su ne kadar sacma bi mantik ya drogbada herif bayiltti ona bakarsan carpistilar diye herif beyin kanamasinda ölse drogbayi iceri mi alcaklar ozaman.

Gormeden kafa atmalar oluyor yada topa vururken baskasi araya ayagini soktugunda ayagi kirilanlar oluyor ve bunlarin cezasi kirmizi degil. Gecelim lutfen bu tur pozisyonlar her macta var futbolcu sagligiyla falan gelmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan olm nasıl kırmızı olmadığını söyleyebiliyosunuz ne yani adam durup dururken döner tekme atsa gözleri kapalı rakip oyunucunun kafasını uçursa sarı mı verilecek hocam hocam gözlerim kapalıydı. Saçmalamayın allah aşkına havaya zıplayarak uçan tekme atıyor resmen . bu yetmemiş gibi tekme yemiş gibi yere atıyor kendini yani kendide farkında kırmızı yiyeceğini sakata yatıyor . Net kırmızı !!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...