Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

dünyayı sarmış bunlar,türkiye'deki okullara nasıl böyle heykeller dikip yok ne mutlu türküm diyene falan diye gencecik cocuklarımızın beynini yıkıyorlarsa şimdi de dünyada bu tarz propagada ile faşist bir nesil yetiştirmeye calısıyorlar

bakınız

kırgızistan

kazakistan

japonya

küba

şili

meksika

romanya

israil

Santiago / ŞİLİ

hollanda

yeni zelanda ( bakın nasıl beyinleri yıkanmışsa kendi cocuklarını öldürenlerin heykellerini yapıyorlar,hep ergenekon yüzünden)

avusralya/albani

canberra / avustralya

venezuella

ve daha bilmedigimiz kaç tane,bu beyin yıkama durmalı ühühühühüühühühü

emeğe saygı adam uğraşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

throine, delikanlı gibi çıkıp demiyor ki, bu dur budur budur, ondan dolayı ben bunu bunu bunu söylüyorum.

onun yerine, pusuda bekle, konuya giriş yap, konuyu karıştır, atatürk e bağla düz git nerede durursa.

ha yeni aklıma geldi, ı. dünya savaşına gaz ile girdik diyen adamla ne tarihi tartıştınız allasen?

pelin batu ile populer tarih mi?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

"nutella yerim" said:

dünyayı sarmış bunlar,türkiye'deki okullara nasıl böyle heykeller dikip yok ne mutlu türküm diyene falan diye gencecik cocuklarımızın beynini yıkıyorlarsa şimdi de dünyada bu tarz propagada ile faşist bir nesil yetiştirmeye calısıyorlar

bakınız

kırgızistan

kazakistan

japonya

küba

şili

meksika

romanya

israil

Santiago / ŞİLİ

hollanda

yeni zelanda ( bakın nasıl beyinleri yıkanmışsa kendi cocuklarını öldürenlerin heykellerini yapıyorlar,hep ergenekon yüzünden)

avusralya/albani

canberra / avustralya

venezuella

ve daha bilmedigimiz kaç tane,bu beyin yıkama durmalı ühühühühüühühühü

emeğe saygı adam uğraşmış.

http://haberci.com.tr/images/haber/l_Ataturk-heykeli-Yalova-ile-kucaklasti_754284096.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi böyle karşılık vermiceniz, onun peygamberi varya feto, ona sarıcanız. O zaman dayanamıo.

kilit kelimeler
-sen de ağladın mı?
-gerçekten zor tabi, polis dirsek atıomuş az kalsın ondan gitmiş haklı
-hoca efendinin bişisi yemedi galiba?
-türkçeyide unutmuş he

falan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

throine, delikanlı gibi çıkıp demiyor ki, bu dur budur budur, ondan dolayı ben bunu bunu bunu söylüyorum.

bu topikte atatürk'e bir şey bağlandığı yok? ama konuyu ısrarla "bu ataturk düşmanı ondan öyle diyor" diye getiren ben değilim.

ww1'e girmek gibi ittihatçıların insiyatifinde olan yani atatürk'le alakası olmayan bir konuda gelip atatürk fotoları döşeyen adama sor bunu asıl amacı neymiş?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

cetoritto said:

throine said:

sipeyskeyk said:

İnşallah bir şey çıkmaz, şamarı yediğimizle kalırız. Uslu uslu oturmayı, haddimizi bilmeyi öğreniriz belki.

1. dünya savaşına da bu gazla girmiştik resmen tokatlamışlardı.

Adına "destan" deyip her sene tokatlanışımızın yıldönümünü kutluyoruz bir de utanmadan. ahah

troleybüs vardı eskiden. ne günlerdi. hey gidi...

yalan mı?

kaybettiğin, resmen tokatlandığın savaşı "destan" diye yutturmuyor mu sizinkiler?

Almanya bile WW2'de topraklarının sadece %23'ünü kaybetmişken sizinkilerin "destan" diye yutturduğu savaşta ülkenin %75'ini kaybettin.

Belki de bu epic kaybı kutluyorlardır sizinkiler kim bilir? Çünkü ülkenin 4'te 3'ünü kaybetmek gerçekten büyük bir başarı. lol

şunu quotelayıp, ittihat ve terakki ne zaman bizimkiler olmuş bi sorun bakim.

çevir kazı yanmasın hehehe. Nese beni blocklamış ama :/
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Feamer said:

bu topikte atatürk'e bir şey bağlandığı yok? ama konuyu ısrarla "bu ataturk düşmanı ondan öyle diyor" diye getiren ben değilim.

ww1'e girmek gibi ittihatçıların insiyatifinde olan yani atatürk'le alakası olmayan bir konuda gelip atatürk fotoları döşeyen adama sor bunu asıl amacı neymiş?

senin logic devrelerde bi sıkıntı var açık,alıntılıyom bak,15 dk süre de veriyom nasıl cümleleri değitirecegini falan düşün,ya da SÖN BÖ DÖDÖKLÖRÖMDÖN ÖNÖ MÖ CÖKÖRDÖN da diyebilirsin

throine said:

cetoritto said:

throine said:

sipeyskeyk said:

İnşallah bir şey çıkmaz, şamarı yediğimizle kalırız. Uslu uslu oturmayı, haddimizi bilmeyi öğreniriz belki.

1. dünya savaşına da bu gazla girmiştik resmen tokatlamışlardı.

Adına "destan" deyip her sene tokatlanışımızın yıldönümünü kutluyoruz bir de utanmadan. ahah

troleybüs vardı eskiden. ne günlerdi. hey gidi...

yalan mı?

kaybettiğin, resmen tokatlandığın savaşı "destan" diye yutturmuyor mu sizinkiler?

Almanya bile WW2'de topraklarının sadece %23'ünü kaybetmişken sizinkilerin "destan" diye yutturduğu savaşta ülkenin %75'ini kaybettin.

Belki de bu epic kaybı kutluyorlardır sizinkiler kim bilir? Çünkü ülkenin 4'te 3'ünü kaybetmek gerçekten büyük bir başarı. lol
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

seni niye blocklayayım senin özelliği ne?

savaşa girenlerle, 2012 yılında yenilgiyi allayıp pullayıp hamasi nutuklarla servis edenleri ayırmayı öğren bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm bi türlü öğrenemediniz gitti.

Eğer şu anki hükümet bir şekilde sıvamışsa bunun sorumlusu Mustafa Kemaldir. Çünkü 100 sene önce dünyanın bütün süper güçleriyle savaşılan zamanda, ülkenin yüz yıllardır bildiği tebalık sistemini yıkarken yaşanılan geçiş sürecindeki aksaklıkları bugünün politikalarını mazur göstermek için bahane olarak kullanabiliriz.

Eğer birinci dünya savaşından malup çıkılmışsa bunun sorumlusu cumhuriyetçilerdir. Çünkü birinci dünya savaşı başladığı vakit padişahlık sistemiyle yönetilmiyorduk ve cumhuriyet yanlıları birinci dünya savaşından sonra ülke kontrolünü ele geçirmediler. Eğer şu an bir ülke olarak duruyorsak bunu kendi kendine ülkemizden sebepsizce çıkan işgal kuvvetlerine borçluyuz.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

senin logic devrelerde bi sıkıntı var açık,alıntılıyom bak,15 dk süre de veriyom nasıl cümleleri değitirecegini falan düşün,ya da SÖN BÖ DÖDÖKLÖRÖMDÖN ÖNÖ MÖ CÖKÖRDÖN da diyebilirsin

savaşa atatürk mü soktu? hayır

bütün toprakları o mu kaybetti? hayır

ne kaybedilmişse daha en baştan ittihatçıların suçuydu.

niye hala ısrarla topike onlarca atatürk fotosu koyup konuyu oraya çekmeye çalışıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Suark said:

seni niye blocklayayım senin özelliği ne?

savaşa girenlerle, 2012 yılında yenilgiyi allayıp pullayıp hamasi nutuklarla servis edenleri ayırmayı öğren bence.

failsafe testti o. Güzel.

dediğine bakılırsa, 2012 yılında yenilgiyi allayıp pullayıp hamasi nutuklarla servis edenler, ittihat ve terakki midir?

valla ciddi ciddi düşünmeye başladım, acaba sorun ne sende. Ne alakası var yani konunun onunla, yani anlıyorum çabanı 2-3 tarih kitabı okumuşsun falan hava yapmaya çalışıyosunda biz de okuduk be birader.
neyi zorluosun? bunun onunla ne alakası var? Şu anda meclisteki 4 partide saçmalıyor, sen çıkıp ittihat ve terakki falan diyorsun, yuh be birader.

Ki aslında ittihat ve terakki demiyorsun, sizinkiler diyorsun. Nerden bizimkiler olmuş ittihat ve terakki? oldu olacak magna cartayı yazanlarda sizinkiler olsun heh.

Cümlelerin hatalı yanlış, fikirlerin seni ilgilendirir ama tamamiyle yanlı. Yanlış yoldasın. Bide bişi sorucam

ağladın mı vidyoyu izlerken ? çok ciddi soruyorum.
Ha bir de, ülkeye gelmekten korkanların ulvi fikri neymiş suriye konusunda onu bi de bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sene 2000lerin baslari.. Boyle forumda herkes bir bos ve hos havalarda. Kimse kimseye takmiyor cunku cogu kisi bos. Tek derdimiz oyun, zart zurt.. Dolayisi ile batmiyor da kimse kimseye.

Simdi bakiyorum da, bos olan arkadaslar buyumus, sekillenmis, birileri akademik basarilar gostermis, birileri biseyler uretmeye calismis, basarmis, guzel yerlere gelmis..

Ama bazi arkadaslar hala bos. Isin kotusu kontrast yarattigi icin artik goze de batiyor.

vah vah.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Olm bi türlü öğrenemediniz gitti.

Eğer şu anki hükümet bir şekilde sıvamışsa bunun sorumlusu Mustafa Kemaldir. Çünkü 100 sene önce dünyanın bütün süper güçleriyle savaşılan zamanda, ülkenin yüz yıllardır bildiği tebalık sistemini yıkarken yaşanılan geçiş sürecindeki aksaklıkları bugünün politikalarını mazur göstermek için bahane olarak kullanabiliriz.

Eğer birinci dünya savaşından malup çıkılmışsa bunun sorumlusu cumhuriyetçilerdir. Çünkü birinci dünya savaşı başladığı vakit padişahlık sistemiyle yönetilmiyorduk ve cumhuriyet yanlıları birinci dünya savaşından sonra ülke kontrolünü ele geçirmediler. Eğer şu an bir ülke olarak duruyorsak bunu kendi kendine ülkemizden sebepsizce çıkan işgal kuvvetlerine borçluyuz.

sebepsizce mi cıktılar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...