Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

amaç da oydu zaten suriyeyi provoke etmek sonuçta ilerde olası operasyon yaptırımlar için zemin oluşturmak.
kap kom ların oyununda ileri uç piyon bi hükümetimiz var açıkça ortada durum.
Atam nasıl bu hale geldik mirasına sahip çıkamadık, umuyorumki onlarca yıldır yaşananlar başımıza gelenler bizlere DERS olur.
Sosyal ağlarda paylaş

postallar bulundu falan diyolar şimdi de, fırlatma koltuklarını kullanamadıklarını tahmin ediyolarmış, paraşüt vs gibi izler de yok

yazık oldu pilotlara, 1300 metrede uçağın içindelerse de çıkarılmaları çok güç, o derinlikte çalışma yapabileceğimizi tahmin etmiyorum belki biri el atarsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Hillary Clinton da demis ki;
"ABD olarak, bu küstah ve kabul edilemez eylemi mümkün olan en güçlü şekilde kınadıklarını” belirterek, “Bu, Suriyeli yetkililerin, uluslararası normlar, insan hayatı, barış ve güvenliği duyarsızca hiçe saymasının diğer bir yansıması”

evet bence bi Al ver yapilsa :

Rusyayi amerika alirim der
Nato çinle ben uğraşırım diyecek
suriye ve iran ile de biz uğraşcaz haha
ne teorı yaptım yahu

Sosyal ağlarda paylaş

hahaha patideki bu uluslar arası sorunlarla ilgili açılan başlıklara dolan age of empires,civ2 vs. oynamaktan beyni sulanmış tiplere bayılıyorumyaaa.
TÜRKİYE ona atar yaparsa o ona ucunda taramalı olan bonba atar o ordan nükleer atar hacı naptın o yüzden dalamaz onun arkasında şu var falan ahahahhahahahahahahahah
neyin kafası olm bu. Bu işler bu kadar kolay mı ya
Sosyal ağlarda paylaş

biz tufekleri daglarin tepesine simdiden cikarsak, ordan tepeden iscilerini harraslasak biter zaten suriye.

rusyanin da ticaretini keseriz bogazdan. sonra ardahan tarafindan bi ordu cikaririz. putin oraya bakarken de hizlica avrupadan kostururuz bi birligi moskovaya. base i kaybedince kapatir cikar putin. gg

cin zaten cok uzak. ama cok kasinirlarsa onlara da bi hareket cekeriz. ondan sonra al sana gunesin batmadigi imparatorluk, turkiye imparatorlugu. fatih terim de imparator.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...