Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

imamizer said:

ama küstahça ve kabul edilemez. savaşı ben de istemiyorum ama uçağı düşürüp 2 pilotu öldürürünce çok ayıp ettiniz, aşkolsun da denmez ki.

bıçak kemiğe dayandı diyip geçeriz,alışığız zaten.[/quote

yalniz ne kadar ilginc yillarca teroristler askerleri vuruyo. anca bicak kemige dayaniyo.

simdi suriye ucagi vurdu, hatadan dolayi oldu, turkiye dusman degil, ozur dileriz bile dedi. buna ragmen milletin yarisi suriyeye girmeye hazir.
Sosyal ağlarda paylaş

Girseydik ne olacaktı 1. ve 2. körfez savaşında?

Olm bak basit mantık gidin.

Amerika bir şeyi yapmamızı istiyorsa o şey Amerika'nın yararına ve bizim zararımızadır.

Ben siyasi bir olaya anlam veremediğimde öyle yapıyorum.

Amerika a mı diyor? o zaman doğru şık b diyorum, öyle çıkıyor ilerleyen zamanlarda.

Bu olayda da Amerika gaz veriyor, demek ki savaştan kaçınmamız lazım.

Yoksa Rusya getirir gemileri, çıkşarı der. O gazı veren amerika da karışmaz. Göt gibi kalırız, tıpış tıpış çıkarız.

Biz süper güç değiliz, belirleyici bir güç bile değiliz.

Biz piyonuz.

Biz büyük çocuklar kavga ederken arada yumruk yiyen, bir de üzerine onlar kaçtıktan sonra kavga etti diye azar yiyen küçük ezik çocuğuz.

Bunu bilelim de, gerisi kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

gene bilgisizlik çenelere vurmuş.

uçak gemisini ne yapacaksın ? Senin ordun kıtalararası savaş üzerine kurulu değil. Savunma üzerine kurulu. Sen Amerika mısın , Rusya mısın, İngiltere misin okyanus geçecek kıtalararası savaş açacaksın. Götümüze mi sokucaz o uçak gemisini limanda durunca.

Ayrıca sen uçağı, tankı modernize edebiliyorsan edersin gittiği yere kadar gider. ayfon değil bu her sene yeni versiyonu çıksın, dağıtılsın. Bir şeyin işlevi varsa, işini sorunsuzca yerine getirebiliyorsa kullanırsın.

Gerilla savaşında savaş uçağını piyade birliklerini korumak için kullanamazsın. Güneydoğu ve Doğu Anadolu sizin dünya atlasınızda göründüğü gibi düz değil. O karakollar, o askeri birlikler vadilerin arasında, dağların tepelerinde. Etraflarında yerleşim birimleri , köyler kasabalar mevcut. Teröristle askerler burun buruna çarpışıyor orda siperde. 5km'den ateş etmiyorlar birbirlerine. 200mt bile yok aralarında teröristle askerin o karakol çatışmalarında. Hangi pilot düşman mı dost mu tespit edemediği hedefi bombalar. Ancak ve ancak kaçış yollarına bombardıman yapılır ve bu zaten yapılan birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

I. ve II. körfez savaşları özellikle II. bize direk kürdistan ve terör olarak geri döndü, ayrıca ıraktan türk kimliği neredeyse sistemli bir şekilde silindi. ha girsek daha iyi olurdu demiyorum.
amerika bize bir misyon biçiyorsa, yakınımızda bir iş çeviriyorsa mutlaka başı belaya giren biz oluyoruz. dediğini yapalım ya da yapmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

israil araplardan başlayıp mısıra kadar alır

israil alsa alsa babayı alır,40 sene önceki uyutulan 3.dünya ülkeleri birer birer uyanmaya başladı,suud kralı bile halka açıktan para dağıttırıp aman isyan çıkmasın diye 3.5 atıyor.

bu coğrafya da toplasan 200 senedir kan,gözyaşı,intikam,şehvet var,bundan önce aynısı avrupada geçerliydi,peynir ekmek yiyip birbirlerini miki.lardı.bide sanki entel liboşlar gibi 3.dünya ıvırı zıvırı yapanları gördükçe sandalyeden düşerken attığım takla arasında duvara vurasım geliyor lan,koskoca 25 tane ülke bir afganistanda geri kafalı,taş devrinde yaşıyorlar denilen talibanı alt edemedi,hani nerede o amerikanın halı bombardıman uçakları? nerede israilin misket bombaları? bir insanın içinde bir davaya inanmışlık,adanmışlık varsa gerisi teferruatdır bana göre,latinlerde che olur,türklerde selahaddin olur,afganlarda da x şahıs olur,ama bu durumda suriye halk olarak ayaklanmış vaziyette,iktidarı elinde tutan mezhepsel azınlığa,iran ve rusya destek verdiği için ayakta duruyor,yoksa türkiye saldım kobrayı dediği anda kalpten gidecek devlet başkanları var,ha şunu da belirteyim tarihe bakın;almanlar ota boka savaş açar,amerikalılar kendini kanıtlama derdiyle dünyayı mahveder,çinliler 1.5 milyarı doyurmak için ne b. yiyeceğini şaşırır,ama türklerin kafası gerçek manada tek bir şeye çalışır ;SAVAŞ ..
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

pontipati said:

israil alsa alsa babayı alır,40 sene önceki uyutulan 3.dünya ülkeleri birer birer uyanmaya başladı,suud kralı bile halka açıktan para dağıttırıp aman isyan çıkmasın diye 3.5 atıyor.

bu coğrafya da toplasan 200 senedir kan,gözyaşı,intikam,şehvet var,bundan önce aynısı avrupada geçerliydi,peynir ekmek yiyip birbirlerini miki.lardı.bide sanki entel liboşlar gibi 3.dünya ıvırı zıvırı yapanları gördükçe sandalyeden düşerken attığım takla arasında duvara vurasım geliyor lan,koskoca 25 tane ülke bir afganistanda geri kafalı,taş devrinde yaşıyorlar denilen talibanı alt edemedi,hani nerede o amerikanın halı bombardıman uçakları? nerede israilin misket bombaları? bir insanın içinde bir davaya inanmışlık,adanmışlık varsa gerisi teferruatdır bana göre,latinlerde che olur,türklerde selahaddin olur,afganlarda da x şahıs olur,ama bu durumda suriye halk olarak ayaklanmış vaziyette,iktidarı elinde tutan mezhepsel azınlığa,iran ve rusya destek verdiği için ayakta duruyor,yoksa türkiye saldım kobrayı dediği anda kalpten gidecek devlet başkanları var,ha şunu da belirteyim tarihe bakın;almanlar ota boka savaş açar,amerikalılar kendini kanıtlama derdiyle dünyayı mahveder,çinliler 1.5 milyarı doyurmak için ne b. yiyeceğini şaşırır,ama türklerin kafası gerçek manada tek bir şeye çalışır ;SAVAŞ ..

o halkı ayaklandıran özgürlük eşitlik barış dostluk kardeşlik düşünceleri mi? olacak savaş önce hava savaşı olarak başlar, o zaman da israil bu arapların mınakor
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

pontipati said:

abi yemin ediyorum uzun zamandır bu kadar keyif alarak post okumadım ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

uçak gemisini ne yapacaksın ? Senin ordun kıtalararası savaş üzerine kurulu değil. Savunma üzerine kurulu. Sen Amerika mısın , Rusya mısın, İngiltere misin okyanus geçecek kıtalararası savaş açacaksın. Götümüze mi sokucaz o uçak gemisini limanda durunca.

Ayrıca sen uçağı, tankı modernize edebiliyorsan edersin gittiği yere kadar gider. ayfon değil bu her sene yeni versiyonu çıksın, dağıtılsın. Bir şeyin işlevi varsa, işini sorunsuzca yerine getirebiliyorsa kullanırsın.

eninde sonunda bize lazım olcak o gemiler, alem buysa kral biziz
Sosyal ağlarda paylaş

İsrail Arapların hepsi birleşse hepsini hoplatır be ne diyonuz siz, adamların kadını-erkeği askere gidiyor ve Hitler'in deyimiyle her koşulda her zorlukta bi şekilde hayatta kalmayı başaran bir millet

İsrail'in teknolojisi, nukeları derken alayını silkeler, dümdüz eder hatta ağa abi dedirtir kendine
Öyle savaş kuralı şu bu da dinlemez kimyasalı biyolojiği nükleeri basar canı sıkılırsa.

Tanrı gibi 7 günde Büyük İsraili kurarlar valla
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

"Tatar Ramazan" said:

İsrail'in abd'nin teknolojisi, nukeları derken alayını silkeler, dümdüz eder hatta ağa abi dedirtir kendine

düzeltme yaptım izninle.

İsrail sadece silah değil hemen her konuda teknoloji üretiyor hocam, tabii ABD'deki gelişmeleri de alıyor ama kendi bilimadamları da çatır çatır üretiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ruyasinda bile dirdir eden hatun turk kisisi ile evli olan erkekler sayesinde kavimler gocu oldu.3kitaya hukmedildi.yemin edioorum su yanimda yatan hatunla evlendiysem ne kadar kita kesfedildiyse hepsini fethe hazir benim gibi milyonlarca turk erkegi var.adamlar rum atesi duyunca altina kacirirken ,bizimkiler ya rabbi sana geliyorum diyerek patates gibi kizarip ari gibi sokmuslar.stratejistlerin atladigi tek nokta turk erkegi bo.uyla oynar o savasi kazanir ama kari dirdirindansa olmeyi tercih ettigi icin kazanir.

Ne nuke 'u ne israili

Bar rafaeli vardi da bizmi o badeden icmedik ? Herkes stratejist kesildi basimiza
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Ruyasinda bile dirdir eden hatun turk kisisi ile evli olan erkekler sayesinde kavimler gocu oldu.3kitaya hukmedildi.yemin edioorum su yanimda yatan hatunla evlendiysem ne kadar kita kesfedildiyse hepsini fethe hazir benim gibi milyonlarca turk erkegi var.adamlar rum atesi duyunca altina kacirirken ,bizimkiler ya rabbi sana geliyorum diyerek patates gibi kizarip ari gibi sokmuslar.stratejistlerin atladigi tek nokta turk erkegi bo.uyla oynar o savasi kazanir ama kari dirdirindansa olmeyi tercih ettigi icin kazanir.

Ne nuke 'u ne israili

Bar rafaeli vardi da bizmi o badeden icmedik ? Herkes stratejist kesildi basimiza

arkadas cok dolmus, para toplayip bi meyhaneye goturme vakti gelmis yazik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...