Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

düşen uçak tam donanımlı fotoğraf çekme amaçlşı tasarlanmış bir uçak
muhtemelen casusuluk amaçlı gizli bir görevde düştü

çok daha masumane amaçlar için yunan uçaklarını egenin dibine batırdığımızı biliyorum ben

artislik yapmanın alemi yok fail olmuşuz işte
Sosyal ağlarda paylaş

Hatay acayip bi şehir. sınıra yakın amik ovasındayken 2 tane savaş uçağının en fazla 20 metre yüksekten Allah ne verdiyse o hızla üstümüzden geçtiğini gördük,ister istemez sesin şiddetinden yere yatmıştık. arkadan gelen uçak yakıt tankını yere bırakmıştı. bi kere de evin üzerinden u çekmişti, o nasıl abanmadır arkadaş, ne yakıyodur bu şimdi ha diye geyik yapmıştık,yardırarak geçince çocuklar savaş çıkmış gibi bağrışıp kaçışırlardı. bu da öyle bir anım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim insansız uçaklarımız yok muydu bu casusluk işleri için falan. Demek onlar İsrail kontrollü falan da istediğimiz her yere girmiyorlarmış. 2 kişilik uçak casusluğa gitmiş birde. Bari israile otobüs kaldırsaydınız, millet turist kılığında foto çekseydi.

Bu işler çok fazla kasıtlı yapılıyormuş gibi görünüyor. Bizimkiler savaş bahanesi olsun diye mi böyle bir şey yaptı yoksa karşı taraf bizimkiler adam olsun diye mi bunu yaptı bilemiyorum. Ama israil diplomatlarını attıktan, amerikayla görüşmeler yaptıktan sonraya denk gelmesi hiç tesadüf gelmiyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

dedikleri kısaca:

-13 mil dışarda uluslararası hava sahasında vurulmuş suriye tarafına düşmüş
-uçak silahsız, görevi bizim radarı test etmek ve eğitim bu yüzden alçaktan uçuyor
-akdenizde aşağı yukarı gidip geliyor bir önceki turda suriye tarafına geçmiş kısa bir süreliğine bizim radardan uyarıp geri çevirmişler 15dk sonra uluslar arası hava sahasında vurmuşlar
-suriye tarafından herhangi bir uyarı yapılmıyor
-uçağın türk uçağı olduğu açık
-suriyenin uçağın türk uçağı olduğunu bildiğine yönelik istihbarat verileri de toplanmış büyük ihtimal telsiz konuşmaları falan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Olası bi Suriye savaşında Rusyanın bize müdahalesi geniş çapta bir savaş çıkarır. Nato yardım etmez demek saçma, Avar'ın yazısında da adam diyor Türk topraklarına müdahele de iş değişir diye. Bu uçak düşürme olayı savaş çıkarmaz da muhtemelen ilerdeki savaş çıkaracak daha büyük bir olaya zemin hazırlamış oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

geçtiğimiz hafta
-ABİ ERMENİSTAN AZERBAYCAN SINIRINDA GERGİNLİK VAR11!
+bişi olmaz lan. dert etme

-ABİ SURİYE BİZİM UÇAĞI DÜŞÜRDÜ!!11
+bişi olmaz lan.dert etme.

indifferent level: dasaaa

köpürürler biraz, gürlerler.
ama çok abartı bişi olmayacaktır. tazminat konusunda gürlerler biraz. pilotlar da ölmüştür herhalde.

esed'e yallahı çekerler orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Olası bi Suriye savaşında Rusyanın bize müdahalesi geniş çapta bir savaş çıkarır. Nato yardım etmez demek saçma, Avar'ın yazısında da adam diyor Türk topraklarına müdahele de iş değişir diye. Bu uçak düşürme olayı savaş çıkarmaz da muhtemelen ilerdeki savaş çıkaracak daha büyük bir olaya zemin hazırlamış oldu.

olayın içine rusya çin girer sonra amerika avrupa girer biz de bu güruhlar arasındaki sınır oluruz baya gg
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

dedikleri kısaca:

-13 mil dışarda uluslararası hava sahasında vurulmuş suriye tarafına düşmüş
-uçak silahsız, görevi bizim radarı test etmek ve eğitim bu yüzden alçaktan uçuyor
-akdenizde aşağı yukarı gidip geliyor bir önceki turda suriye tarafına geçmiş kısa bir süreliğine bizim radardan uyarıp geri çevirmişler 15dk sonra uluslar arası hava sahasında vurmuşlar
-suriye tarafından herhangi bir uyarı yapılmıyor
-uçağın türk uçağı olduğu açık
-suriyenin uçağın türk uçağı olduğunu bildiğine yönelik istihbarat verileri de toplanmış büyük ihtimal telsiz konuşmaları falan var.

act of war
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten belliydi böyle olacağı modern uçaksavar ateşi ile vuruldukları için atlama şansları olduğunu sanmıyordum

Çok yazık oldu, yaşıyor olsalar çoktan açıklanırdı kurtuldukları, uçak düştüğü anda biliyorlardır zaten pilotların da enkazda olduğunu vericiler sayesinde, sakladılar bence kamuoyundan ve uzatıyorlar işte
Sosyal ağlarda paylaş

abi aylardır dünya basınının suriyeye müdahale için zemin oluşturmaya çalışması

bizim siyasilerin suriyeyle bu kadar ilgilenmesi

tüm yabancı kaynaklarda çıkan ama nedense türkiyede hiç sözü edilmeyen türkiye muhaliflere silah sağlıyor söylentileri

arkasından bu uçak olayı.

normalde olsa inanabiliridm belki ama ben şuan o uçağın orda masumane dolandığına inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...