Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

Gunluk naber lan. Bak daha yeni basima gelmis bi olayi anlatayim sicagi sicagina. Carsida gidiyorum yaklasik 4-5 metre onumde omzunda kucucuk harflerlden olusan dovmeli bi kiz gidiyo. Bendekide merak iste o gidiyo ben buyuk adimlarla her gecen zaman yaklasiyoruum ve dovmeyi okuyup aynen topuk....

"Neyin pesindesin" yazdirmis.....

Arksdaslar yapmayalim boyle ufak yazili dovmeler falan. Dumur oluyoruz sonra.yakismiyo hic size boyle kelime oyunlari falan.

ahhahahaha çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

şeye benziyo bu olay,eskiden otobüsle yolculuk ederken kız arkadaşımla mesajlaştığım zamanlarda genellikle yandaki denyo mesajlarımı okumaya uğraşırdı,ben de bir gün ayar olmuştum.yandakinin okuyabileceği bir açıda telefonu tutup mesaja aynen yandaki hayvan mesajlarımı okuyo o yüzden rahat mesaj atamıyorum yazıp yollamıştım,yanımdaki aynı hızla uyumuştu :D

ama dövme başarılı
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük;

Dün 87 yaşındaki ananem tarafından troll'lendim. Hem de ne troll

Malum bayram ziyareti, muhabbet ediyoruz, birden bire "Binin yarısı dört yüz yirmi beş" dedi. Bi afalladım haliyle neleröleyor diye. Döndü bana, gayet keyifli bir ifadeyle "e dört tane yüz yirmi beş işte" diyip kahvesinden bir yudum aldı.

BA DUM TISSS
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...