Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

abi adamlar yanımda allah içi iyi olana oruç tutarken yardım eder diyorlar.

"hipoglisemi var tutamıyorum ben" dedikten sonra gerçekleşiyor tabii bu. içim kötüymüş abi.

lan kimin içi kötü oluyor bu durumda? hmm

sonra islam fuck yeah diyince kızıyorlar ama islam'ın müslümandan daha büyük düşmanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.

Gepgeniş yol varken saz arkadaşlarıyla 7-8 kişi yanyana giderek don-atlet kıvamında kıyafetiyle bisiklet yolunu kapatabilecek kapasitede bi dangalağa rastladım. Hızlı gidiyodum, zil falan çaldım, dibine kadar girdim, fren yaptım, bisiklet ışığımı görüp fren sesini duyunca "haydarinnaa" modunda arkasına dönüp bana baktı. "Yavaş gitsene" dedi. O an herifin salaklığını algılayamadım bile. "Bisiklet yolundasın." dedim sadece. Gerzeğin verdiği cevap ne peki? "Konuşma lan!" Küfür ettim geçtim.

Abi bu insanlar niye bu kadar salak ya? Kavga etsem ne olacak, durup laf anlatmaya kalksam anlamayacak, kapasite yok zaten. Niye yaşıyosun sen ya nohut beyinli herif! Nefret ediyorum bazen insanlardan ya.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bugun akrablarla guzel bi gun gecirdik ozlemisim ya askerden donusumu kutladık.cok guzel oldu.

@mr_hand
abi o tur herifleri hic takma.inan degmezler.orada sinirle agzını burnunu kırsan ayıcıgın harcadıgın efora acırsın.
memlekette istemedigin kadar fazlalar.ve durumu anlatmaya calıssan anlamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...