Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Abi 2d içinde ben ergonomik olarak çok başarılı olduğunu düşünüyorum, circle padın ekranın yanına denk gelmesinden belli çünkü en çok sıkıntı orda 3dslerde.

ama göbek üstü yastık ile oynamak en rahatı hele action based bir oyun oynamıyorsan zaten aleti kasmadığın için sıkıntı olmuyor.

2DS birde çok ucuz ya 3DS vs 3DS XL arasında çok az fark var am 2DS 99 dolardı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

ha ok baktım 0 stars will expire diyor. survey'leri yaptım da işte store'da bişi yok 2350 star için. game card case filan var da fiziksel almıyorum oyun zaten. 450€ karşılığı puana bir anahtarlık veriyor adamlar. 1350€ harcarsam game watch alabiliyorum!
http://th08.deviantart.net/fs71/300W/f/2012/336/3/4/aw_yiss_by_salvador_rudy-d5mss1s.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben aldigimda 3 oyun alana 4. oyun, Monster Hunter alana da bir Monster Hunter daha hediyeydi. 100 Euro verip Fire Emblem, Animal Crossing, Monster Hunter ve Donkey Kong almistim ben. Cok ucuza gelmislerdi yani.

Promosyonlar oluyor hep yeni alanlar icin, onlari beklemek iyi. Mesela 27th November - 13th January arasi alanlari su anda beles Mario Land 3D geliyor.

Bu arada eShop'da super bir oyun cikti, alacagim: Shinobi III: Return of the Ninja Master

SteamWorld Dig'de de indirim var, bugun alirim onu da.

Super Mario Bros. 3 de cikti, gelmis gecmis en iyi Mario oyunu bence. Tek rakibi DS'in New Super Mario Bros'u ama yine de Bros. 3 gecer onu.

Son olarak EDGE de cikmis. Cooook iyi elestiriler aliyor oyun 3DS versiyonunun elestirileri gelmeden almayacagim. Bir ay boyunca 1.99 Euro gerci, alabilirim her sekilde.

Bu arada cikmis diyorum ama aksam 4-5 gibi cikacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...