Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

abi zeldaya giriş, bir yandan platformlara başla, super mario bros 2 mario 3d land. hepsi çok keyifli eglencelik

Zeldanin 3d stili beni asar.. Kart gelince aazina sicicam tum zeldanin..

Terraria psp ye geliyormus 3ds gucsuz kalmis herhalde. Olaydi keske minecraftta psp de 3ds e yok. Hw dusuk. Bende psp de var ama senelerce acip bakmadim oyunlari igrenc. Kas grafik sic gerisi hep.
Sosyal ağlarda paylaş

yooo.. bayada baktim hic benim keyfime gore degiller yani..

pc de oynayabilecegin turde yapimi sokusturmaya calisiyorlarmis gibi o alete..

yakismiyor yani handlheld dedigin alet bence aynen su steamworld dig, pokemon , zelda vs gibi olmali..

ne o oyle 3d ortamlar bir suru cilgin grafik ama oynanabilirlik yok oyunlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

almayi dusunuyorum ama xl fazla pahali geliyor. duzunu alicam heralde.

birkac sorum var ama

1- hatuna gaming sevdirecek oyun tavsiyeleri istiyorum. nintendo konsept olarak iyi gibi baslangic icin.

2- r4 kart olayi ne oluyor? 2ds oyunlarini kirilmis olarak mi oynatiyor 3ds cihazda.

3- pokumon disinde best of 3ds dediginiz neler var?
Sosyal ağlarda paylaş

3ds vs vita toplam oyunlari

http://criticalindiegamer.com/wp-content/uploads/2013/06/3DSvsVita.png

gizmodo demiski

• DS games sell better. Way better. Let's turn away from consoles sold for a minute and look at the software moved—a stat just as important for the success of a platform. The PSP has no titles whatsoever in the top 100 of all time video game sales charts. Their best selling title is Grand Theft Auto: Liberty City Stories which has moved a meager 4.5 million units...at least when compared to the success of the DS. From my count, the DS has 8 titles in the top 100 charts, with Nintendogs breaking the top 10 with 15.41 million copies sold worldwide. And it's not the only title to move more than 10 million copies. Oh, and Mario and Pokemon and case closed.

vita eski oyunlarla tam uyumlu degil 3ds ise gecmisle full.

hani yeni 3ds ciyim ama bu kadar yaygin oldugunu bilmiyordum ben 3ds ve/veya ds olayinin dunyada.

wikiden :

there are over 1297 titles available for the Nintendo DS, Nintendo DS Lite, and Nintendo DSi

psp : There are currently 809 games available and 15 games in the upcoming list.

kisa surede buldugum bilgiler..
Sosyal ağlarda paylaş

1297 oyunun ios shovelware-grade olanlarını ayırmışlar mı ehueh

"pc de oynayabilecegin turde yapimi sokusturmaya calisiyorlarmis gibi o alete.."

şunu diyorsan demek ki yanlış oyunlara bakmışsın, shooter, ekşın vs gibi. çünkü jrpg ve srpg namına gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan bazıları var psp'de.

son yazdığına bakarak vita ile psp'yi karıştırdın sanıyorum.

geçmiş uyumluluğu konusunda 3ds tam çöp çünkü o kartuşları bul bulabilirsen, psn store'daki gibi herşeyi bulamıyorsun. eshop'ta SIFIR ds oyunu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Nintendo'nun erişilebilirliği katı fiyat politikaları biraz sıkıntılı ama şu pokemonla bile bana mantıklı bir hareket yaptıgımı gösterdi ya, ama evet vitada alıcam çünkü ordada merak ettiğim oyunlar var ve wii'de alıcam, nasıl ps3 alıp arada 4-5 ayda istedğim oyunları çıkardıysam, hayat konsol tartışmak için çok kısa bence, oyunlara ayırdığım vakit her geçen sene azalıyor, artık tek amacım ekonomik gücüm el verdiğince bütün platformların masterpiece oyunlarını oynamak, mümkün mertebe kendini tekrar eden mmolardan mobalardan kaçmak ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

çünkü jrpg ve srpg namına gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan bazıları var psp'de.

son yazdığına bakarak vita ile psp'yi karıştırdın sanıyorum.

jrpg srpg isimleri alayim nede olsa psp de var evde.. ise yarasin.

karistirmadim abi vita psp vs.

acik secik her yerde ezip geciyor yani alet ve oyunlari. hani az satan en iyi oyunsa bilemiyorum tabii.. en cok satan en populer oyunlar vs hep bunda.

acikcasi yeniyim uzatacak halim yok ana konsol abilerimiz yazarlar herhalde bir seyler. ama gecen viktorun koydugu resim gordum, psp soyle boyle bu kadar iyi vs altinda ama psp de oyun yok seklinde bir karikatur aynen o sekilde hissetmistim psp de.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Nintendo'nun erişilebilirliği katı fiyat politikaları biraz sıkıntılı ama şu pokemonla bile bana mantıklı bir hareket yaptıgımı gösterdi ya, ama evet vitada alıcam çünkü ordada merak ettiğim oyunlar var ve wii'de alıcam, nasıl ps3 alıp arada 4-5 ayda istedğim oyunları çıkardıysam, hayat konsol tartışmak için çok kısa bence, oyunlara ayırdığım vakit her geçen sene azalıyor, artık tek amacım ekonomik gücüm el verdiğince bütün platformların masterpiece oyunlarını oynamak, mümkün mertebe kendini tekrar eden mmolardan mobalardan kaçmak ya.

this!

ps3 var, wii var, psp var, 3ds xl var, pc var, ps2 var..

ama en cok elde oyun oynamaktan hoslandim ben. oynamaktan cok gadget merakimdan alip koyuyorum kenara:D

boyle o ilk kutuyu acma aleti ilk kez acip karistirma update etme, oyunu yukleyip kenara atma :D

3 gun max.

3ds xl bu donencenin disina cikan ilk alet.
Sosyal ağlarda paylaş

cok oynamaktan gozum kanlaniyor benim ya, biraz da aci var hafiften. 3d kapali.. bir yerde hatami yapiyorum cokmu yakin tutuyorum anlamadim. ya da arada dizi aciyorum gozluk takiyorum sonra buna geciyorum gozlugu cikariyorum vs derken sacmaliyormu goz.

allahtan pili bitiyorda birakiyorum. ama neden gozumu bu kadar rahatsiz ediyor onu bulamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...