Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Iki kez olmuyor. Sunu aldim ben gecen gun, saglam geldi, sahte degil:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sandisk-32gb-sdhc-hafiza-karti-ucretsiz-kargo-87645277

Daha buyugunu desteklemiyor zaten ama Donkey Kong silinir mi hic? En cok oynadigim oyun su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Japonya'da top 20 satis listesinin 12'si 3DS bu arada. Donkey Kong, The Last of Us'in ardindan ikinci sirada; Wii U oyunu yok.

Nintendo hep boyle yapiyor zaten, Wii U ile zarar, 3DS ile kar. DS ile hayvani kar edip Wii ile zarar etmisti. TV konsolu olayini biraksalar daha iyi olacak bence Wii U'dan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

hayda bu gg'deki rstore benim 3ds satışını iptal etmiş, parayı iade etmiş

edik: stok bitmiş emenike
said:
Sayın müşterimiz,
Satın almış olduğunuz Nintendo Siyah ürününün resmi Türkiye tedarikçisinin stoklarında tükenmesinden dolayı ürün çıkışınızı sağlayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.

Firmamız bir operasyon firmasıdır ve bu ürünlerin resmi Türkiye tedarikçileri ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalar gereği piyasa fiyatı çok daha pahalı olan bu ürünleri sizlere kampanyalı bir şekilde suna bilmekteyiz. Fakat operasyon firması olmamızdan dolayı bu ürünlerde stok tutmuyoruz. Tedarikçi firmanın bizlere bildirmiş olduğu adetlere göre satış açılmasına rağmen yapılan yanlış bilgilendirme sonucunda böyle bir olumsuz durum yaşanmıştır.

Şu anda gitti gidiyor havuz hesabında bekletilen paranızın işlemin iptalinin gerçekleşmesi ile alım yaptığınız karta geri yükleneceğini bildirmek isteriz.

Tedarikçi kaynaklı yaşanan bu durumdan dolayı çok özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

xl aldıracaklar bu gidişle :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...