Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.3 ile meleelerin dönüşü ve rangelerin çöküşü

Hannibal44

Öne çıkan mesajlar

bende anlamadım, neden range cöksünki? repair cost yüzündenmi?
e hpelrde düşüyo daha rahat bile kesebilirsiniz aksine.

hayır aynı gearlı meleelerin undergeared kaldığı mekanlarda dh'ler fink atıyodu işte, adamlar onu düzeltiyo. meleeleri daha güclü yapan bir durum yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

resist kasın def kasın abi sizde aaa
sizi 1 vuruşta yatırıyo diye oyunu mu değiştirsin adamlar
barbar monk napsın o zaman

resist kasalım def kasalım en fazla 3 hite çıkarır oda maksimum. dps'te onda birine düşer. daha reflect damage demedim dikkat edersen.
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:

Joker said:

şu ekranın dışından bi koyuşta yatıran mobları düzeltmiceklermi. çok saçma.. zoom out filan koysalar bari.. oyunun range/screen olayını yapamamışlar.

aynen, şu özellik olsa 1 tane mortara ölmem

range class lar için oyun çözünürlüğünü kesinlikle yapamamışlar
daha mobu görmeden yatıyorum çoğu zaman

boss fightlar bile öyle, çoğu zaman ekran dışından körlemesine dps yapıyorum, artık denk gelirse diye
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

ses said:

Joker said:

şu ekranın dışından bi koyuşta yatıran mobları düzeltmiceklermi. çok saçma.. zoom out filan koysalar bari.. oyunun range/screen olayını yapamamışlar.

aynen, şu özellik olsa 1 tane mortara ölmem

range class lar için oyun çözünürlüğünü kesinlikle yapamamışlar
daha mobu görmeden yatıyorum çoğu zaman

boss fightlar bile öyle, çoğu zaman ekran dışından körlemesine dps yapıyorum, artık denk gelirse diye

aynen abi, buthcer'ı kesiyorsun ayak parmaklarına bakarak, bazen o bile yok.

mortarı havada gördüğün yarım saniyede smoke'u bastın bastın yoksa gg, yetmedi üstüne atlıyorlar.

ekranda görülenen yerin net bir 15-20 yard eksiği var.
Sosyal ağlarda paylaş

E abi kusura bakmayın da bir zorluğunuz da range'i göremiyor oluşunuz olsun yani. O anlattığınız şekliyle "mob'un aggro range'ine girmeden saydıralım usulca" diyorsunuz açık açık. Zaten şu haliyle uzaya attığınız her skill'le 2-3 saniyede mob kesiyorsunuz, bir de görmeyiverin yani zoom out ile. Resmen first world problems şu, melee'lerin bir kitap dolusu problemiyle karşılaştırıldığında.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun yarısını ekranda hiç bir şey görmeden boşluğa ateş ederek geçirmek mantıklı değil ama.

ne charge ediyor, ne skilli var okuman, bakman olası değil, genelde ilk önce ölüp sonra anlıyorsun gelen packde ne skill olduğunu lol.

kaldı ki zorluğunu geçtim ama bir oyunda savaş varsa kimle savaştığımı ekranda görmek isterim.

dışardan biri gelip ekrana baksa bomboş bir odanın içinde sağa sola ateş eden bir gerizekalı olduğumu düşünüp geri gider resmen ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nediosun? görmeden yaratık kesiyoruz diyoruz. madem range'imiz yetio karakter görebiliyordemektir. bizimde görmemiz gerekmez mi? ordaki karakter biz değilmiyiz? resmen range/screen ayarı bozuk.

görmeden oynayın diyip üste çıkıyor adam bide. sen barbar/monk'unla gözlerin kapalı oyna o zmn. bakalım ne kadar zevk alıcan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne dediğinizi aklınız alıyor mu? Mobların range'i dışında olalım (şu haliyle de büyük oranda range dışındasınız zaten de facto olarak), onların nerede olduğunu ne yaptığını nereye gittiğini 500 yard'dan görelim ve vuralım diyorsunuz. Zaten şu haliyle yaşadığınız challenge'lar oyunun geneline kıyasla cidden çok minimalken şunu söylüyor olmanızı tuhaf karşılıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf şu saçmalıktan monk ve barbar 60 ladım
düşen ıvır zıvırlarla üst baş yaptım

act 1 monkla faceroll göre göre kestim dün ohh dünya varmış dedim

tamam dh ın dps über hp eriyor gidiyor falan ama şu haliyle oyun zevki sıfır benim için
ha düşe kalka act3 farmlıyorum
aynı şekil act4 de farmlanır belki

ama sırf stress sinir

melee ler bufflansın da adam akıllı zevkle oyun oynayalım bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...