Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

feto come home darling

Suark

Öne çıkan mesajlar

aente said:

throine said:

Ardeth said:

Düzenli olarak foruma girerim, Gedin almanyada olduğunu, porşede çalıştığını hatta mühendis olduğunu bile ilk defa öğreniyorum. Hadi bana "Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun" desen neyse de sdfs

belirtmek istedim

ya hafıza sorunum var ya da GEd'in bu "konudan bağımsız" dediği yazıları hep bana denk geliyor? bir değil iki değil ahah.

GEd said:

iki sınavı baz almıyorum. Yormayalım birbirimizi anlıyorum bachelor öğrencisisiniz.

Okulda epey uzun zaman geçirdim arada ki farkı görebilecek kadar.

Neden diplomdan vazgeçtiklerini, ne amaçla bachelora döndüklerini, neden bazı profların bazı bölümlerde diploma geri dönmeye çalıştıklarını.

Sizin üniversitelerinizde öyle olmamış olabilir bunu da yazdım ısrar etmeyelim, ben iki tarafı , modelleri, sınav değişimlerini gördüm yazıyorum. Sallamıyorum kafamdan yani.

Diyorsanız ben diplom okuyordum sonra bizim okulda bachelora geçince çok geberdik bittik, tamam diyim.

Şunuda ekliyim konudan bağımsız : YABANCILAR Bürosu kadar mal bir kuruluş olamaz. Ben okulu bitirdim Porsche de yeni teknolojiler üzerine geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum (Porsche nin 3 sene sonra arabalarında kullanacağı teknolojiler). İşimden, iş arkadaşlarından, maaşımdan her bir şeyden memnunum ama kaldı ki bu yabancılar bürosu bana hayatı zindan ediyor ve keşke bu lanet olası yere gelmeseymişim diyorum hala durup durup ve dönmeyi düşünüyorum.

Ardeth said:

"Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun"

hazır konusu açılmışken EVET ARDETH ÖYLESİN. :p

vay arkadaş Ged'e bak işinden tam 3 satır bahsetmiş, attığı havadan odamın perdesi havalandı, ayıptır günahtır, anamız bacımız Tofaş'ta, SsanYong'da çalışıyor, çoluk çocuk bisiklete biniyor, hiç mi utanman yok Ged, yazık.

ahahahhahahahhah sesli güldüm
Sosyal ağlarda paylaş

ağlarken bile esprili kişiliğini öne çıkarmış.

"hatta "44 yaşındayken belki beni asarlar" diyordum, "44'te asmadıklarına göre 55, o da 11'in katı.." dedim" said:

of ne drama yalnız, ne acıklı konuşmuş büyük tiyatrocu.
bi de arkada da birileri ağlıyo hıçkırıyo falan herhalde sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ağlarken bile esprili kişiliğini öne çıkarmış.

"hatta "44 yaşındayken belki beni asarlar" diyordum, "44'te asmadıklarına göre 55, o da 11'in katı.." dedim" said:

of ne drama yalnız, ne acıklı konuşmuş büyük tiyatrocu.
bi de arkada da birileri ağlıyo hıçkırıyo falan herhalde sdf

ühühühühühü hoca efendi ağlattı :(((
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

çok enteresan bi adam bu ya. şöyle bi video yapmış amerikanlar hakkında, görünen o ki bu adamı anlayamayanlar bi tek bizler değiliz http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=7408418n&tag=segementExtraScroller;housing

Bu vidyo fetonun bariz reklamını yapmış, üstü kapalı övmüş ne anlamaması
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile ilgili haberlere falan bakarken birantın şu yazısına rastladım hahah

http://www.hurriyetdailynews.com/fortunately-we-have-not-closed-gulen-schools.aspx?pageID=449&nID=22761&NewsCatID=405

said:
When I was invited to become one of the judges in the International Turkish Olympiad, I was initially surprised. I was also a bit embarrassed because I never considered myself to be an expert in Turkish songs and folk songs, but I could not turn the offer down because I did not want to offend my interlocutors. they have lots of money and power

I have always been a supporter of Fethullah Gülen schools and the competitions they organized. Because I oppose those who said “these schools should be closed, they are a source of reaction,” I have suffered many troubles.

Birantın da sırtını kaşıyolarmış baya bilmiyodum
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

konu ile ilgili haberlere falan bakarken birantın şu yazısına rastladım hahah

http://www.hurriyetdailynews.com/fortunately-we-have-not-closed-gulen-schools.aspx?pageID=449&nID=22761&NewsCatID=405

said:
When I was invited to become one of the judges in the International Turkish Olympiad, I was initially surprised. I was also a bit embarrassed because I never considered myself to be an expert in Turkish songs and folk songs, but I could not turn the offer down because I did not want to offend my interlocutors. they have lots of money and power

I have always been a supporter of Fethullah Gülen schools and the competitions they organized. Because I oppose those who said “these schools should be closed, they are a source of reaction,” I have suffered many troubles.

Birantın da sırtını kaşıyolarmış baya bilmiyodum

http://i.imgur.com/DOZBl.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...