Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sihirli eşya düşme şanslarını mı azalttılar ?

Remus

Öne çıkan mesajlar

Son bi haftadir ne ponny lvl nede siegebreakerden item dusuremez oldum :( 400 mf'le piniata aciyorum chest aciyorum full mavi dokuluyo bulutlari aciyroum 1 tane mavi dusmuyo, Bazen elitlerden bi iki item dusuyo o kadar onlarda satilmiyicak tipte itemlar oluyo. Benmi sanssisizm yoksa hotfixmi geldi loota.
Sosyal ağlarda paylaş

act1 de kasarken 3 4 valor yapınca rare yağıyordu resmen
act ksaıyorum şimdi valorlu falan daha 400dps üstü silah görmedim. 5x valor var yine rare çıkmıyor öyle aptal bir durum var ya ben çok şansızım ya bişi var

repair parasını zor kasıyorum yani. gerçi dün bir plan düşmüş o güzel paraymış baya
Sosyal ağlarda paylaş

act1 de bu kadar çok 50li lvl itemi görmüyordum
şuan 5x valor var üstümde act3 1 2 rare çıkıyo hepsi lvl 55

valorsuz %87 mf var zaten valorlu %167 falan oluyor ama var bişi yani iyi ki tek tük olsada plan düşebiliyor onlar para ediyor yoksa dusen armorlar silahlar falan hep 55lvl şeyi
3 gündür act3 kasıyorum durum böyle

20 30m eden itemler düşsün demiyorum da abi en azından lvl50 itemi düşmesin götümüzü yırtıyoruz 5x valor yapıcaz diye
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuna inanıyorum loot sisteminde. Biraz maç izlerken ki totem inancı kıvamında ama... Sabit bir mf ile sürekli oynamak. Oyuna başladığımdan beri sabit olarak %19 mf ile oynuyorum. Ne mf itemi değiştiriyorum ne birşey yapıyorum(Nadir olarak chest açarken yapıyorum bazen). Her item upgrade ettiğim de üzerimde mutlaka bir tane %19mf olmasına dikkat ediyorum. Tabii Nep oluyor işte kese kese giderken. Dün 2 tane Legendary düştü 2 saat içerisinde. Toplamda 10 tane düştü. 4 Tanesi babacan. Diğerleri de ah de okutulacak tarzda. Ama ben biraz işin zevkindeyim. O yüzden satmıyorum, koleksiyon yapıyorum:)

İlk legendary hikayem lvl 58 de hell act2 de 7m lik yüzük düşerek başladı. Bir süre deneyebilirsiniz siz de. Ama azimli bir farmcıyımdır. 1 saat kasıp bırakmam asla.

Bu arada kolay olarak ulaşabildiğiniz herşeyi nerflediler bence. O yüzden yeni yerler keşfetmeye çalışın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

mavi itemler azalmış gibi ama oyuna gireli 1 -2 dakika oldu 6 mavi eleman 3 sarı eleman çıktı ve accayip altın attılar .1 sarı eleman kestik çok az gittik 3 mavi 1 sarı onları keserken bır de baktık 3mavi 1 sarı biraz ilerde takılyor ..keza diğer npc ler de oyle altın attılar.15 dakkada belkıde 70 k altın topladık /hell bölümü/
Sosyal ağlarda paylaş

Demin bi pony lvl attim 240mf ve 370mf le hem elit kestim hem bulut actim (pinyata cikmadi). Sonuc bulutlardan 370mf le daha iyi itemlar dustu ama hepsi mavi. Elitler icin daha cok kesmem lazim ama 370 mf'le rare daha cok dustu ama hepsi trash. Eskiden 100+ statli rareler duseken simdi hepsi 100- silahlarada bi -200 dps cakmislar gibi yada 2 gundur sansim dondu :( ne guzel alistiydim 1k'lik weapon dusurmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...