Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DDK: Özal’ın ölümü şüpheli

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

O da olabilir ama Türkiyede üzerinden süre geçmiş (ki Türkiye için süre demek 1 hafta demek heheh, devrilen trenler bile 1 haftada unutulmuştu) her şeyi gizlemeye çalışsalar 1003492390 tane gündem yaratmaları gerekirdi. Türkiyenin geçmişinde ne olduğu belli olmayan tonla pis olay var. Bu üzerini örtme olayları genelde yakın zaman içersinde yapılacak şeyler için yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ardeth said:

yok ondan demedim ülkede sürekli olay çıkıyor harbiden bir şey mi gizlemeye çalışıyorlar manasında dedim onu yanlış anlamışsın

son yılların en büyük sivil katliamı yaşandı ve şu an kimseden bunun hesabını soran olmadı.

gizlenmeye çalışılan başka ne olabilir ki?

herşeyin sorumlusu benim diye itirafta bulunan bir gavat var ondan sorabilirler hesabını
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

O da olabilir ama Türkiyede üzerinden süre geçmiş (ki Türkiye için süre demek 1 hafta demek heheh, devrilen trenler bile 1 haftada unutulmuştu) her şeyi gizlemeye çalışsalar 1003492390 tane gündem yaratmaları gerekirdi. Türkiyenin geçmişinde ne olduğu belli olmayan tonla pis olay var. Bu üzerini örtme olayları genelde yakın zaman içersinde yapılacak şeyler için yapılıyor.

uludere tartışılırken gazetedeki kimi insancıl yazarlar her gün bu olayı irdelerken kürtaj, tecavüz sakızını verdiler milletin ağzına.

başarıya ulaştığı paticikteki tecavüz, kürtaj topiklerinin artışından bile anlaşılıyor. ilk sakız çiğneye çiğneye küçülmüşse yenisini verir rte. yeter ki gazeteler, köşe yazarları uludere katliamını konuşmasın, sıkıştırmasın. bu olay büyük bir olay, tek yazıyla gazetedeki işinden oluyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kürtaj konusunu bilemem sakız meselesi olabilir gerçekten de ama tecavüz meselelerini bu bağlamda değerlendiremezsin. olayın içinde çürümüş bir hukuk var ki bu gayet ciddi bir problem, sakız meselesi değil. zaten bunu rtenin de saldığını sanmıyorum ortaya herhalde gidip de hakime "tecavüzcüleri salın" diyecek hali yok (umarım heh). kısacası bu da ciddi bir sorun, bu ülkenin tutuklama süreleri ve bu tahliye kararları ile ilgili garip sorunları var. sanıklar suçlu suçsuz aynı uzun tutukluluk sürelerinden geçiyor sonra suçlu olanlar üstüne bir de komik indirimler alıyorlar böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

valla kürtaj konusunu bilemem sakız meselesi olabilir gerçekten de ama tecavüz meselelerini bu bağlamda değerlendiremezsin. olayın içinde çürümüş bir hukuk var ki bu gayet ciddi bir problem, sakız meselesi değil. zaten bunu rtenin de saldığını sanmıyorum ortaya herhalde gidip de hakime "tecavüzcüleri salın" diyecek hali yok (umarım heh). kısacası bu da ciddi bir sorun, bu ülkenin tutuklama süreleri ve bu tahliye kararları ile ilgili garip sorunları var. sanıklar suçlu suçsuz aynı uzun tutukluluk sürelerinden geçiyor sonra suçlu olanlar üstüne bir de komik indirimler alıyorlar böyle.

yalniz, gercekten sucsuzsa bile bir an once suclu bulunmak daha karli gibi. bir an once sucun belli olursa indirim iyi hal falan derken cikiyosun. (son tecavuzculer ornek, 14 yil ceza; oo 2 yil zaten yatmissiniz diyip saldilar) obur turlu yillarca yatiyosun sonucu beklerken
Sosyal ağlarda paylaş

ben ayaklarımdan ve tek kolumdan özürlüyüm.
benim interneti kullandığımı bile bilmiyor zaten aklına bile gelmemiştir birilerine söyleyebileceğim.
bütün gün evde kös kös oturuyorum sanıyo. capsımız var kendisiyle verebilirim ama siz şimdi hem benle dalga geçersiniz hem de adamı ifşa edersiniz. yüzünü sansürleyim desem anlamı kalmıcak vs.
gülün siz tabi dalga geçiyorum sanıyonuz.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ardeth said:

yok ondan demedim ülkede sürekli olay çıkıyor harbiden bir şey mi gizlemeye çalışıyorlar manasında dedim onu yanlış anlamışsın

son yılların en büyük sivil katliamı yaşandı ve şu an kimseden bunun hesabını soran olmadı.

gizlenmeye çalışılan başka ne olabilir ki?

Sunu unutma o sivil dediklerin kacakcilardi,ve buyuk ihtimal dockalari agir silahlari karakolun birinin karsisina tasimakti gorevleri buyuk ihtimal bu olaydsn oturu ilk kez devleti takdir ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir arkadas islamciyim tarikatci veya cemaatci degilim.kul hakkina cok dikkat ederim kigeride saydigim iki bilesim mahvetti islamida devleti de insanida...devletci de degilim ama,bazilari zorla devletci yapacak beni orada 1asker sehit olsa askeriyenin eksikliginden dem vuracak adamlar,katirlarla elektronik 100 kiloluk docka ucaksavarlari getiren kacakcilar oldugunde ikiyuzluluk yapiyor el insaf yahu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...