Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FSM GG - 3 aylık Yol Bakım Çalışması

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Yaz sıcağında da araba motorlarından yayılan sıcağında katkısıyla o trafikte ne çılgınlıklar yapılır ha.

Su satan çocuklar falan zengin zaten direk, gece kondularını yıktırıp apartman dikerler 3 ayda.

Köprü trafiği de zaten sabahları Bahçeşehir'den başlıyordu, artık Çorlu'dan başlar asdfghadfhsf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben sabah Sarıyer - Ataşehir aynı günün akşamı da Ataşehir - Sarıyer yapıyorum ve 2. köprüyü kullanıyorum.. Bunun ramazanı var abi daha oruç tutuyoruz , arabamda klima yok ben napıcam abi? Gerçekten ne yapabilirim ben biri söylesin.. 3-4 ay anadolu yakasına taşınabilirim ciddi ciddi..
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ara bı yol var da sölememeye niyetliyim. Salağın biri geçen radyoda söyledi, bi duyulsa kilit orasıda.

bak naap bilio musun, istinye-kanlıca-arnavutköy-anadolu hisarı falan böle zigzag yapan pırpırlar var. Oraya arabayla git ara yollardan, ordan binersin pırpıra, karşıdan da minibüs.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Abi ben sabah Sarıyer - Ataşehir aynı günün akşamı da Ataşehir - Sarıyer yapıyorum ve 2. köprüyü kullanıyorum.. Bunun ramazanı var abi daha oruç tutuyoruz , arabamda klima yok ben napıcam abi? Gerçekten ne yapabilirim ben biri söylesin.. 3-4 ay anadolu yakasına taşınabilirim ciddi ciddi..
valla sabahlari 1'den git, aksamlari 2'den don aksamlari pek etkilemez gibi seni.. ben sabahlari normal is saatinde servisle 2'den gelip, aksam 8-9'a kadar calisip, oyle donmeyi dusunuyorum. haftada 3 gun falan gelirim artik ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

nese şu yol var bak aklıma geldi, günde 2 sefer yapan ido vardı bi zamanlar.

Kadıköy eminönü falan gezio böle seke seke sarıyere gidiyor. 1-1.25 saat falan sürüo ama kafa rahat.

Yani sen, bostancıya gidip ordan idoyla kadıköye geçip ordan sarıyere geçebilirsin. Akşam kaçırmaman lazım ama dönüşü heh
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda mahmutbeye kadar uzanan köprü trafiği bahcesehire ulaşır artık. Iş çıkışı çatalca silivri olur e tabii bole olunca cevreyolundan aksaraya gitmek isteyenler basin ekspress yolunu kullanmak isteyenlerden bu trafiği cekecek.

Harem yolunu kullanmak isteyenler de Suan yenikapiya uzayan trafiği bakırköye kadar uzatır artık kendimizi s....z resmen trafikte toplu taşıma kullanın diyorlar da toplu taşıma zaten patates çuvalı taşıma şeklinde klimasiz otobüsler de cabası

Walla umarım hayatlarının bir döneminde şu çektirdikleri eziyeti misli ile yaşarlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...