Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayıp etmiş 11. yi vermemiş

Joker

Öne çıkan mesajlar

said:
Beni Esra-Ceyda kardeşlere benzetenler de oldu, kelime dağarcığımın kıt olduğunu söyleyenler de. Oysa böyle biri olmadığımı çevrem çok iyi bilir. Ben Mevlânâ ile Ömer Hayyam’ın eserlerini orijinal dilde okumak için Fars dili ve edebiyatı bölümüne girdim. Rezil olduğumu düşünmüyorum” diye konuştu. Genç kız, “Kız arkadaşlarımdan bahsederken ‘İsimlerini ağzıma almıyorum’ dediğimde de, ‘isimlerini’ bölümünü atmışlar. ‘Verme’ sözünü böyle yorumlayanlar, tüm bilinçaltımızın şiddet ve seksten oluştuğunu savunan Freud’u haklı çıkarmış olur. Olayı umursamıyorum. Ben utanmıyorum, benim sözlerime o yorumları yapanlar utansın” diyerek sözlerini noktaladı.
Sosyal ağlarda paylaş

asil gerizekalilar turkcedeki mecazi yada argo anlami gercek anlaminin onune ceken beyinsizlerdir.

bu ahmaklar, kendilerini cok kulturlu sanip aslinda ne kadar salak ve andaval olduklarinin farkinda degillerdir.

bu toynak agizlilar konustukca, dahada batiyor, beyin yerine kafalarinin icinde margarin tasidiklari icin anlama sorunu yasayan zibidilerden bi farki kalmiyor.

saygilar efendim.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

asil gerizekalilar turkcedeki mecazi yada argo anlami gercek anlaminin onune ceken beyinsizlerdir.

bu ahmaklar, kendilerini cok kulturlu sanip aslinda ne kadar salak ve andaval olduklarinin farkinda degillerdir.

bu toynak agizlilar konustukca, dahada batiyor, beyin yerine kafalarinin icinde margarin tasidiklari icin anlama sorunu

yasayan zibidilerden bi farki kalmiyor.

saygilar efendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...