Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

takım elbise

erucalavera

Öne çıkan mesajlar

şimdi bitirme sunumunun yaklaşması olsun, mezuniyet balosu olsun, olası iş görüşmeleri olsun, bir takım elbise ihtiyacı ortaya çıktı. şu zamana kadar ne güzel mesafemi koruyordum kendisiyle ancak artık gerekli oldu bi tane almak. almışken de iyi bir şey almayı düşünüyorum ama tabi çok da uçuk fiyatlar olmaması gerekiyor. nerelerden alabilirim, alırken nelere dikkat etmek lazım gibi konularda yardım istiyorum sizlerden.
model tipi, renk vs. tavsiyeleriniz varsa da güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Altınyıldız da güzel ya; vermek istediğin imaja bağlı biraz "ben orta halliyim hacı" mesajı veriyor o. Her gün giymek gibi bir niyetin yoksa arada bir özel durumlarda giyeceksen ucuza kaçma iyi bir şey al. Bende 3 tane altınyıldız takım var mesela onları hergün işe giderken giyiyorum nasıl olsa beni ofiste kimse görmüyor, müşteriye toplantıya falan gideceksek beymen sarar giyiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

Altınyıldız da güzel ya; vermek istediğin imaja bağlı biraz "ben orta halliyim hacı" mesajı veriyor o. Her gün giymek gibi bir niyetin yoksa arada bir özel durumlarda giyeceksen ucuza kaçma iyi bir şey al. Bende 3 tane altınyıldız takım var mesela onları hergün işe giderken giyiyorum nasıl olsa beni ofiste kimse görmüyor, müşteriye toplantıya falan gideceksek beymen sarar giyiyorum.

görünmezmisin hacıt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...