Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dredd (2012)

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
izledim, keyifli olmuş, orjinalinden boktan demek gereksiz olur çünkü orjinaline göre bazı avantajları ve bazı dezavantajları var.

+ karakter seçimleri çok iyi, dredd'in maske çıkarmaması da iyi olmuş
+ 3D sahneleri çok iyi, günümüzde filmlerde sadece 1-2 yerde 3D görürüz, burda çoğu sahnede 3D'yi hissettiriyor
+ aksiyon sahneleri iyiydi, keyifliydi

- Judge'ların dünyasını ve sistemini göstermemişler, nasıl organize edildikleri, nasıl çalıştığını felan, baya "adventure of the day" olmuş
- Raid'e benzetçez diye çok fazla kasmışlar, film tek bir binada geçiyor, sokak savaşları gibi şeyler yoktu
- Judge Dredd'in dünyası çok çok çıplak kalmış, ilk filmdeki dystopic gelecekten çok uzak
Sosyal ağlarda paylaş

izledim bugün, iyiymiş baya. konuyu da aynı yapmamışlar iyi olmuş ama halen orijinalini tercih ederim. dystopia dediğni yalan olmuş bildiğin 2012 dünyası bu kardeş, zaten binanın dışını da 5sn görebildik. avon barksdale reyisi amele etmişler, onu sevmedim.

hee 3dde iyiydi baya xpand3d ama yarım saat slow mo 3d baydı artık sonlara doğru
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

- Raid'e benzetçez diye çok fazla kasmışlar, film tek bir binada geçiyor, sokak savaşları gibi şeyler yoktu

Dredd'in yapim surecinin baslangici Raid'den daha eski. Yani olsa olsa Raid Dredd'den kopyalanmis olabilir, ama onu da zannetmiyorum. Buyuk ihtimalle sadece tesaduf.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman the raid'e çok benzemiş diyeyim.
the raid'e güzel giden formül, bunda çok kötü durmuş.
kötü değil gerçi ama "judge dredd filmi"nden beklediğim şey değildi böyle bir ortam.

"artık mega şehir yapamıyorlar" desek o da değil, total recall'de epey ilginç bi hava yakalamışlardı.

aslında total recall ekibiyle dredd ekibini birleştirceksin, bi ghost in the shell filmi çektirceksin.
projenin başında Mamoru Oshii ve Masamune Shirow olcak tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...